Maltepe ve civarı ilkokul arıyorum

canacan soruyor: 10

Merhabalar,

Oğlum 2 sene sonra yani 2018-19'da ilkokul 1'e başlayacak. Şimdiden okul derdine düştüm. Malum özelde kontenjan, devlette adres meselesi. Özellikle devlette 2 sene sonra 1. sınıf alacak öğretmen tavsiyenize ihtiyacım var. Bu işler çok zormuş. Şimdiden kafam bi dünya karıştı :( lütfen ama lütfen güvendiğiniz ve çocukları içten seven bir öğretmen tavsiyeniz varsa yazın olur mu?

Bu soruyu cevapla


10 Cevap


canacan

Hakikatende zormuş. Bakarmısınız şu işe, daha bir cevap yazan bile yok :/


ankarali34

Merhaba Canacan, Maltepenin neresindesiniz bilemiyorum ama ben oğlumu bu yıl Kartal Dragosta bulunan Nihat Erim İlkokuluna yazdıracağım. Orada Reyhan hanım var, şu anda 3.sınıf öğretmeni, yani sizin döneminizde 1.sınıf alacak. O kadar çok ismini duydum ki, çok iyi öğretmen olduğuna dair. Ben çok istedim ama bize denk gelmiyor, sizin de aklınızda bulunsun. Bu kadar övgüyü boşa almıyordur diye düşünüyorum. Maltepe Küçükyalı ECA da çok iyi deniliyor. Sınıflar kalabalıkmış sanırım. 

İnşallah gönlünüze göre olur, iyi günler.


canacan

Çok teşekkür ederim ankaralı34. Bu bana biraz moral oldu. En azından elle tutulur birşeyler öğrenmek beni rahatlatıyor. Çünkü sanırım herşeyden önemlisi iyi bir öğretmen bulabilmek. Umarım sizde gönlünüze göre, çocuğunuzun seveceği bir öğretmenle başlarsınız uzuuun okul hayatına.


canacan

Şu anda Maltepede 3. sınıfta çocuğu olupta öğretmeninden memnun olanlar burada paylaşırlar mı acaba?


guleksi

maltepe esenkent te 50.yıl besim kadırgan da berna nur engin, siret zararsız ve eşi meltem zararsız bunları çok seviyor insanlar. berna hanım şuan 3. sınıfları siret bey 1. sınıfı meltem hanım da 2. sınıfı okutuyor. Sıze denk gelıyormu bilemedim geçen yıl yazmışsınız size şuan 4. sınıfı okutan mı lazım????
canacan

Teşekkürler güleksi, biz kaydımızı yaptırdık. Ana sınıfında şu an. Sonra yine aynı yerde devam etmeyi düşünüyoruz. 


guleksi

nereye yaptırdınız kaydınızı?


fufuli

Merhaba nereye kayıt yaptırdınız ? Tecrübe lerinizden bize oneriniz var mı? Bizde seneye anaokuluna gideceğiz ? Baslayacagimiz ilkokul un ana sınıfı olsun istiyorumnurtideben

Merhaba, ben de şu anda aynı bölgede devlet ilkokulu arıyorum. Siz hangi okula karar verdiniz acaba. Öğretmen tavsiyeniz var mı?


esraaa123

Merhaba bende okul arayışına girdim kızım önümüz yıl başlıcak 1. Sınıfa maltepe civarı eca ve nihat erime iyi deniliyor 50. Yıl bana yakın bir okul ama hakkında hiç iyi şeyler duymadım


Cevaplamak için Üye ol