Ankara kreş tavsiyesi

cryptera soruyor: 7

.

Bu soruyu cevapla


17 Cevap


atesbocegim

Merhaba,
Oyun akademisini gezdim. Merdivenler dışında bahsedeceğim olumsuz birşey yok. Çocukları gitmiş olan sevgili anneler, merdivenler sorun yaratmadı mı? Biraz bilgi verebilirseniz çok memnun olurum.

Birde Disney'e baktım. Orada da öğrenci sayısı çok fazla. Oğlum ilk defa kreşe gideceğinden kalabalık onu ürkütür mü endişem var. Tabi birde fiyat farkı çok fazla iki kreş arasında. Disney neredeyse 2 katı daha fazla.

Tecrübeli annelerden yardım bekliyorum.


seher_uluclu

Yaklaşık dört ay oldu hoşderedeki oyun akademisine gidiyoruz.Sorunsuz geçirdik.Olumsuz hiçbirşey yaşamadık.Bazen çıkışta velilerle konuşuyoruz hepsi mutlu mesut anlatıyor.Şikayet yok yani.Öğretmenimizi çok seviyor kuzucum.Olumlu diğer yanı sahibi Meryem Hanım.Kibar ve olaylara bakış açısı çok ılımlı.Her konuyla bizzat ilgilenmesi hoşuma gidiyor.Temizlik çok detaylı yapılıyor.Merdivenler benide düşündürmüştü ama nerde yokki.Bütün kreşlerde merdiven var.Bebek evine isterseniz binanın içinden asansörlede çıkabilirsiniz demişlerdi.Başlarda yaşadığım endişeler bitti çok şükür.Zor bir karar bu.İçime sinen burası oldu pişman değilim.Mutluyuz biz.Tavsiye ederim.Fiyatlar konusu çok farklı.Disney hep pahalıydı öyle duyardım.Oyun akademiside 900 olacakmış.Eylüle kadar 800 lira.ön kayıtlar devam ediyor diye biliyorum.


ayse1314

Disney'in açık oyun alanı yol kenarı. Sırf bu orayi es gecmeme yetti


Lierac

Merhaba. Ben de çocuğumu Aydın Smart Kids Academy e veriyorum. Çocuğum 3 aydır bu kuruma devam ediyor. A dan z ye her şeyi ile menün kaldığım bir kurum. Her şeyden önce müstakil konumu beni cezbetti. Eğitmenleri çok tecrübeli ve çok sıcak. Müdürü çok deneyimli. Her konuda bize yön gösteriyor. Oyum bahçesi çocuklar için çok elverişili. Hiç değlse Hoşdere nin tozunu ve egzos gazlarını yutmadan çocuğum dışarıda  oynayabiliyor. Bir de merdiven olayı çok sınırlı şekilde kullanılıyor. Yemekleri bir harika. Bir kaç kez ben de yedim. Fiyat politikaları da çok güzel. Bir de çocukların kaldıkları mekanlar giriş kat üzerinde. Yani giriş altı ve güneş görmeyen konumda değil.Tavsiye ederim. Çocuğum burada çok eğleniyor. En azından ticari bir kurum olmaması her konuda kaliteyi yükseltiyor.


misina

ebru79 Ayrancıdaki kreşlerin çoğunu biliyorum. Bahsettiğiniz kreşler çocuk esirgeme kurumları değil. Hepside çocuklarımıza hizmet veren profesyonel  ve köklü eğitim yuvaları. Hırslarınızı ve sağlıksız düşüncelerinizi burada yazıp ta insanların aklına yalan yanlış yorumlar sokmayın. Gerçi sizin amacınız belli ama !!. Lütfen seviyeli olunuz.

Eğitimde rekabet ve hırs olmaz. Çünkü temeli çocuktur. Ticari rekabeti marketler bakkallar yapar.Emeğin en büyük ve ulvi olanına biraz saygı lütfen.Ayrancıdaki tüm kreşlere ve kurumlara kucak dolusu sevgiler..


small96

Sevgili yorum yazan anneler; Birbirinize tabi ki öneride bulunacaksınız bu sizlerin en doğal hakkı. Beni rahatsız eden şey, uslup. Şahsım adına yaptığım görüşmelerde başka bir okulu karalayarak gelen anneleri ve öğretmenleri kendi oluşumuma dahil etmemek gibi bir prensibim var. Hepimiz zor ülke koşullarında elimizden geldiğince kendi anlayışımızı ortaya koymaya çalışıyoruz. İşimiz zor sorumluluğumuz ağır. Bizim sizlere ihtiyacımız var sizlerinde bizlere. Lütfen okulları güç durumda bırakacak yorumlardan kaçınınız. Size uygun gelmeyen yerden ayrılarak zaten tepkinizi verirsiniz. Böyle forumları referans alarak okul tercihi yapan anneler lütfen sizlerde birebir direk tanıdığınız kişilerin yorumlarını dikkate alınız. Klavyenin üzerinde kimin parmakları var bilemiyoruz. Reklam ve indirim sitelerini dikkate alarak tercih yapmayınız. Bu firmalar bizlere ücret karşılığı aracılık yapan yerler.Algı bozulması gibi bir sorun var okul öncesinde.Niteliği sorgulamadan nicellik üzerinde durmak yanlış tercihe sebep olur.Bu yorumu önce yorum yazıp sonra yorumu silinen Ebru79 nikli kişiye cevaben Temmuz ayında yazmıştım.Rahatsızlığım nedeniyle Türkiye dışında olmam ve iş yoğunluğum dolayısıyla ancak ekleme imkanım oldu.Sevgi,saygı ve dostlukla...

 


muko06

www.sevimlibidiklar.com Çankaya'da tavsiye ederim fiyatıda uygun 4411131
Cevaplamak için Üye ol