yatır kaldır yöntemı hakkında acil :(

aymine soruyor: 1

merhaba hanımlar tesadüf eserı tanıstm sıteyle bı sorum oalcakk kızım 9 ayın ıcınde yatır kaldır yontemını denıcem tracy hogg un kıtabını okumus fakat cesaret edememıstm ama artk uyku sorunu canıma tak dedırtıyor .deneyımlı annelere sorum olacakbu yontemı uygularken bebek alısana kadar seyahat edılmemel mı ?
BU YONTEM GECE MI GUNDUZ MU UYGULANMAYA BASLANIYOR BEN GUNDUZ DIE HATIRLIYORUM..YANI ILK GUN 7 DE UYANDIRDAKTAN SONA  BI SONRAKI OGLEDEN ONCE UYKUSU ICIN  YATIR KALDIR A BASLANIO YANLISMI ANLAMISIM..

annem sehır dısında ona gıttıgımızde mutlaka bı kaç gun kalıyoruz bu durumda onu nası uyutucam,,yanı orda  YATABILECEGI BIR BESIK YOK YER YATAGNDA YATIYORUZ  BU SORUN OLURMU DUZEN  BOZULURMU BUNU COK MERAK EDIYORUM NOLUR BI AKIL VERIN BU SABAH ITIBARIYLE BIR DUZEN OLUSTRDM VE YARINSABAHDA YATIR KALDIRI UYGULICAM BANA YARDMCI OLURMUSUNUZ

Bu soruyu cevapla


21 Cevap


tubayildiz

Aymine bu uyku egitimlerinde ne yazikki hicbirinde kolay ve hizli sonuc alinmiyor. O yuzden bir gecede moralini boZma . Uykunun oturmasi bir ay suruyor. Ben bir ay suresince tum uykularini yataginda ve ayni sekilde ayniduzende uyumasini sagladim. Bu suredehicbir seyahat yapmadik. Eger seyehat etmen gerekiyorsa egitimi bunun sonrasiba ertele. Annemlerdede ayni duzeni olusturduk. Yani yatak banyo takimlarini filan aldik. Yine de seyegatte ister istenez biraz degisiyor, ama birkac gunde eski haline donuyor. Sabir ve sakinlik cok onemli, bir de ne olursa olsun pes etmemek. Eger bu seferlik boyle uyusun yorulduk dersen ikinizin de tum onceki cabalari bosa gitmis oluyor. Bu donemde artik gerseyin farkinda ve duygulari olusmaya basladigi icin isin birazcik daha zor, hemen pes etme. Moralini bozma. Bol sans. Sevgiler.
Cevaplamak için Üye ol