oyun halısı

Aysegul_ soruyor: 10

Merhaba, Berk için oyun halısı almayı düşünüyorum. Oturduğum şehirde bu tür şeyler satan bir yer yok. Sizin önerileriniz nelerdir acaba?

Bu soruyu cevapla


16 Cevap


Marlasinger

Bizde tiny love tekmele oyna almıştık oğlum epey oyalanıyordu şimdi kızım oynuyor.Ben e-bebekten almıştım;)


Kuzeytu

Bizde biraz geç kalmıştık oğlum 4 aylıktı aldıgımızda ama çok memnun kaldık baya vakit geçirdi içinde. Bizde de Tiny Love Maymun adası vardı. Çok guzel sesler cıkarak bir maymunu var baya ilgisini çekiyordu.


Aysegul_

teşekkür ederim arkadaşlar, nickbulamadım acaba sizin kullandığınız oyun halısı yıkanabiliyor mu? bir de bu barları çıkabiliyor mu?


nesejoy

aynisindan biz de kulllandik. en guzel ve renkli  oyun halisi diyebilirim. yikanabiliyor ve barlari cikiyor


Aysegul_

nesejoy tekmele oyna'da bahsediyorsun değil mi maymun adasından değil? İkisi arasında kararsız kaldım da. maymun adası için yıkanabilir demiş ama tekmeleoynada göremedim öyle bir yazı. ama yıkanabiliyorsa tekmeleoyna alayım diyorum ikicocukannesi

bize babaanne yaptı, fotolayıp koyacagım buraya. oyun halısı icin ayrı bir butce ayırmadık...


nesejoy

tekmele oynadan bahsediyorum. ikicocuk annesicigim sizin aile kadar yaraticisi yok zaten, babaanneyi de tebrik ediyorum. foto koy da gorelim :)


esraozlem

Burdaki ürünü (Baby Einstein Okyanus Macerası Oyun Alanı) internet'ten satın almıştık. Biz hangi siteden aldık hatırlayamadım :( Pilli olan müzik çaları dışında bütün parçalarını yıkamıştım. Müzik çalar şu anda yatağında, halısında oyuncaklarını yüzdürüyor, pota haline getirdiğimiz barları ile top oynuyor :) Fiyat performans kendini amorti eden bir oyuncak oldu.
Aysegul_

teşekkür ederim arkadaşlar, tiny love tekmele oyna aldım internetten önümüzdeki hafta içi gelecek bakalım. yanında da bir kaç küçük oyuncak seçtim. inşallah sever bizim ufaklık.


Marlasinger

Güle güle kullansın yeni oyuncaklarını;)Cevaplamak için Üye ol