Horlama, nasonex kullanımı

halbuse soruyor: 6

Horlama ve ağzı açık uyuma şikayeti ile gittiğimiz KBB de doktor bademcik şişmesi ve biraz geniz eti büyümesi sebebi ile nasonex verdi.

2 ay düzenli kullanımdan sonra tekrar kontrole gidilecek.

İlaç kortizonlu olduğu için ve kızımın burun akıntısı ateşi vb. başka bir şikayeti olmadığı için kararsız kaldım, tedirgin oldum.

İlacı kullanan ya da bilgisi olan anneler yorum yapabilir mi acaba?

Bu soruyu cevapla


6 Cevap


halbuse

Ayrıca Ankara için doktor tavsiye edebilir misiniz?


mutluannelif

Biz de dönem dönem kullandık tabii kızım 4 yaş civarı idi. Güvenle kullanabileceğiniz bir ilaç. 

Sürekli aynı KBB doktoruna düzenli olarak gitmenizi tavsiye ederim. Benim kızımın olmayan geniz etini bile almak isteyen kbb doktorları oldu özelde. Özelde Memorial Doç.Dr. Mustafa Cem Özbek'i tavsiye ederim. Hacetepe'nin Prof.Dr. Umut Akyol da harika bir doktor. İkisine de uzun süre gittik, tüp operasyonu için Cem Bey'i tercih ettik.


ozguranne

Merhaba,

Kızım için değil ama kendim için kullanıyorum. Ağızdan nefes alma sonucu boğaz ağrısı, kulak ağrısı geniz akıntısı derken tablo antibiyotiğe kadar gidiyor. Doktorunuz da fayda zarar analizini yapmıştır. Ben olsam verirdim. 

Geçmiş olsun.


halbuse

Cevaplar için teşekkürler.

Bugün başka bir doktorla görüştüm. Bademciğinin şiş, geniz etinin de biraz büyümüş olduğunu söyledi ve antibiyotik, şurup ve sprey verip 10 gün sonra kontrole gel dedi. 

Sanırım nasonex antibiyotikten daha az zarar verir değil mi?  İlk defa ilaç kullanacağım. 


ozguranne

Ben olsam nasonex veririm. 


gkcnduru

Sincan lokman hekim hastanesi yaşar hüseyin onganlar cok cok cok iyi bi doktor hastanede 47 lira 10 gun icinde kontrolun bedava.Cevaplamak için Üye ol