Zeytinyağı ve zeytin butiği işletmek?

besgi soruyor: 5

merhaba nurti anneleri, Moda semtinde, zeytin ve zeytinyağı satışı üzerine çalışan  bir işyeri devralmayı düşünüyorum. kurumsallıktan, iş hayatının hengamesinden ve gürültüsünden sıkıldım. hep zeytin işi ile ilgilenmeyi de düşlemişimdir. sizce nasıl fikir?

Bu soruyu cevapla


5 Cevap


besgi

cevabınız için çok teşekkür ederim. çalışırken öyle aman aman kazanmıyordum, bu işyerinde de kazancım aşağı yukarı maaş kadar olsa benim için kafidir. aldığım bilgiye göre

iki ortak anlaşamadığı için devrediliyor..çok çok süper olmasa da fena olmayan bir ciroya sahip.kemik müşteriler var. benim bir diğer beklentim yazdığım gibi iş hayatının kasım kasım kasılmasından o kokuşmuş ilişkilerinden, yapmacıklıklarından silkinmek. sadeleşmek istiyorum. tabiatın mucizesini satayım, bütüne ve doğaya böyle bir hizmetim olsun. bu konu çok uzun konuşulası :)


dileksem

Ne guzel niyetiniz varmis. Insallah isleriniz rast gider.


scanturk

Hayırlısı olsun devrelmadan önce bur muhasebeci ile görüşüp bilgi almanızı tavsiye ederim bizim de zeytinliklerimiz var belki süze yağ ve zeytin göndeririz :)


sunny

harika bir fikir bence.


ozguls

merhaba ben de ınternette zeytinyağı ile ilgili araştırma yaparken sizin yazısınız okudum,sanırım 4 ay önce yazmışsınız şu anda umarım zeytinyağı butiğini almış ve mutlusunuzdur,yazınısı da kendime çok yakın buldum ben de finans sektöründe yıllardır yöneticilik yapıyorum ve tıpatıp  sizin saydığınız sebeplerden dolayı kendi işimi kurmak istiyorum bu nedenle zeytinyağı butiği ile ilgili  tecrübelerinizi dinlemeyi çok isterdim,sizinle nasıl iletişim kurabilirim,sevgiler...Cevaplamak için Üye ol