Çocuk Doktoru

Edabul soruyor: 10

İstanbul anadolu yakasında memnun olduğunuz çocuk dr. u varsa tavsiye edebilirseniz sevinirim. Özle sigortamız da var. Muayenehane mi iyi olur hastane mi? Teşekkürler şimdiden

Bu soruyu cevapla


11 Cevap


zeyzey

Dr. Tülin Turan Hızlı - Acıbadem Hastanesi.

bence hastane olması daha iyi, tahlil-tetkik gerektiğinde bir de lab.larla uğraşmak zorunda kalmazsınız.


zeyzey

Bu arada, Kadıköy (yani Acıbadem'deki) Acıbadem Hastanesinde kendisi.


burcaksahin

İstanbul Anadolu yakasında dr bilmiyorum.

Ancak diğer konuda sorunuza cevap verebilirim. Muayenehane de olsa hastane de olsa sabah ilk randevuları alırsanız bebeğinizi kalabalık ortama çok sokmamış olursunuz. Dolayısıyla bence farketmez.


elifazra

Kızımın doktorunu tavsiye edebilirim.Nuvis Kaya Caddebostan'da muaynehanesi var.Bizde tavsiye üzerine gitmiştik çok çok memnun kaldık.Muaynesi oldukça detaylı 45 50 dakika sürüyo neredeyse herşeyi çok detaylı anlatır hatta yazarak elinize verir. burcaksahin'in de  değindiği gibi rendevuları ayarlarken çok hassas davranıyor çok acil bi durum yoksa sabahtan bebekleri görüyor birinin çıkış saatinde diğeri geliyor kalabalık bi ortamda beklemiyorsun.Hatta beklemen gerekiyorsa sekreter soruyor çocuk ateşliyse başka bekleyen falan varsa hemen diğer oda da bekletiyorlar.


Edabul

Herkese çok teşekkürler, sevgileradakizinguncesi

bizim doktorumuzda Acibadem Kozyataginda Prof.Dr. Cengiz Canpolat gercekten cok iyi , sevgi oldu yaklasan bir doktor. bende tavsiye uzerine gittim.


meycan

Özel Göztepe Hastanesinde Afşin Ünver bizim doktorumuz. Genç bir adam, kendisinin de 3,5yaşında kızı var. Doğalcı, kolay kolay ilaç vermez. Anne-babayla diyaloğu iyidir. Ayrıca hastanenin yenidoğan yoğunbakım doktoru da.


sezingul

Ben maltepede oturuyorum.Üniv. hastanesinde prof.a götürüyordum.Hakkını yememek lazım gerçekten  çok sağlıklı bir süreç geçirdik,hiç antibiyotik kullanmadık.Ama sürekli azarlarcasına konuşması ve 10 dk.dan fazla sürmeyen muayenesi ve sorularımıza cevap vermemesi nedeniyle bıraktık o doktoru.Şimdi yeni bir doktor arıyoruz. Tavsiye edebileceğiniz biri var mı?handeasrak

sezingül,
bahsettiğin doktor (bayan) oğlumun tedavisini 1 ay geciktirdi. bir daha kapısının önünden geçmeyi bırak herkese o doktora gitmemesi için uyarıda bulunuyorum. bizim doktorumuz Acıbadem Kozyatağı'nda Dr.Cemile Banu Küçükkırım. Oğlumu 3,5 aylıktan bu yana ona götürüyorum. Sıcacık, sevgi dolu bir doktor ancak şu anda hamile ve mayıs ortası gibi doğum iznine ayrılacak. fakat dr. meryem hanımı da iyi diye duydum aynı hastanede. istersen banu hanıma götür eğer muayene periyotlarınız uzun ise zaten eylül başında işbaşı yapacakmış.


ozdenin_oykusu

edacım ben de çakmak erdem hastanesindeki kadir şahin i öneririm.bizim dr.muzdur.çok çok çok memnunumCevaplamak için Üye ol