Maclaren triumph baston puset

emp soruyor: 10

Ön barı yok sanırım. Kullananlar memnun mu? Sorun oluyor mu? Daha önceki pusetimizde bar vardı, çok rahattı. 

Bu soruyu cevapla


10 Cevap


sedaozkan

Biz de chicco-liteway kullanıyoruz. Bu modelin de ön barı yok, başta ben de tereddüt ettim ama hiç ihtiyaç duymadık. Hatta bir ara almayı düşünmüştüm ek olarak, iyi ki vazgeçmişim.


emp

bar olunca daha pratik olmuyor mu? bağlamak zorunda kalmıyoruz.


sedaozkan

Önünde bar olan bir puset kullanmadık biz o yüzden aradaki farkı bilemem ama bebekliğinden beri kullanıyorum çok memnunum. Bağlamak da çok zor değil ki, basit  bir mekanizması var. Bu arada bebeğiniz üç yaş civarı, rahatsız bile edebilir ön bar. 


emp

hımm, bar dediğim ince sadece tutmak için. kendisi inip biniyor, bağlamıyorum hiç. 


emp

geniş bir bar değil ama ince bir çubuk gibi..tuntibo

Bizde aynı pusetten var. Hatta 1 ay oldu alalım. Çok memnunuz. Ön barın olmaması oğlumun çok hoşuna gitti. Sizinki de büyümüş artık, ön bara gerek yok. Biz bağlamıyoruz bile.


tuntibo

Teşekkür ederim Murty. Yazımı okursanız ben kemersiz kullanın diye bir tavsiyede bulunmadım. Ben bağlamıyorum diye yazınca hiçbir annenin bunu örnek alıp kemer takıp takmamasına karar vereceğini zannetmiyorum. Sizin yazdığınızdan da anlaşılıyor ki, çok bilinçli anneleriz.  Tartışma yaratmak için yer aramayın bence. Ben soruyu soran kişiye cevap yazdım, ve sanırım o da ne demek istediğimi fazlasıyla anlamıştır. Zaten takdir edersiniz ki oğlumun can güvenliğini sizden çok daha fazla düşünürüm. Genelde alışveriş merkezlerinde, düz yerde gezerken kullandığım için artık bilinçlenmiş bir çocuğa kemer takmıyorum. Dümdüz yerde de araba ters dönmüyor.

Saygılar


serra77

Cok memnunum,sirt kismi butun diger markalara gore daha uzun,kafasi boşta kalmiyortuntibo

Bilgileriniz için teşekkürler. Bebeğiniz 10 aylık olduğu için siz bağlamaya devem edin. Ben de küçükken bağlıyordum ve hatta şimdi de gereken yerlerde bağlıyorum. Hiçbir zamanda normal arabada çocuk koltuğunda çocuğumu kemersiz götürmem. Kesinlikle bahsettiğimiz şeyler aynı şeyler değil. Çocuğunuz 3.5-4 yaşına gelince siz de  bebek arabasında bağlamadan da (gerek olmadığı yerlerde, tehlike olmadığı yerlerde) gidebileceğinizi  göreceksiniz. Tekrar ediyorum, ben kimseye bağlamayın diye nasihat vermiyorum.


emp

cevaplar için teşekkür ederim. ön bara gerek olmadığını, bağlamasam da düşmeyeceğini öğrenmem iyi oldu. mağazada kızım mamas papas marka pusetin renklerini çok beğendi. mecburen onu aldık. ön barı yok ve kemer bağlamadan oturuyor. rahat ve sorun yok şimdilik.


Cevaplamak için Üye ol