Kış ayakkabısı hak.

BEELGUN soruyor: 10

Merhaba anneler...

Malum onumuz kıs ve ben nasil bir kişilik ayakkabi alıcam henüz karar veremedim. Bot mü almalıyım yoksa kar yağmur cizmesimi yoksa ikisini birdenmi ? Sizler hangisini kullandınız ve hangisinden memnun kaldınız... Cevaplarınızı bekliyorum... :))

Bu soruyu cevapla


42 Cevap


montana

Doktorumuz ilkadım ayakkabısı için Stride Rite'ı önermişti. Ama sonrası için bir şey demedi. Stride Rite'ın botları konusunda "hava aldırmadığı için ayağı terletiyor" yorumları okudum yabancı sitelerde. Stride Rite'ın botlarını kullanan var mı burada?

Ben de hava nasıl olursa olsun kısa süre de olsa dışarı çıksın istiyorum. Ama botla yürümekte zorlanır mı emin değilim :(

Crocs'un terliklerinden çok memnunuz oğlumda. Crocs'un çizmeleri konusunda fikri olan var mı?


ipegim

montana oğlunuz ne zaman yürüdü merak ettiğim için soruyorum çünkü aynı aydalar kızımla  henüz kızım crocsla yürüyemiyor da


montana

Merhaba ipeğim, oğlum 25 Haziran doğumlu, bu Ramazan bayramında (13,5 aylıkken) yürüdü. Şimdi crocslar ile Stride Rite'tan bile daha kolay yürüyor.

Kentpark'ta "Carpetto" diye bir ayakkabıcı var, "ilkadımdan sonra biraz daha sert tabana geçmelisiniz, yoksa dengesini sağlamakta zorlanır, içe basmaya başlar" demişti. Doğru galiba... Şimdi stride rite'ın bir üst grubuna geçeceğiz, daha sert tabanlı onlar.

Ama bot konusunda hala kararsızım. Erkenci mi davranıyorum sizce?


BEELGUN

Merhaba

Cocuğu yeni yürümeye başlayan anneler icin gecen yılki tecrubelerimizi paylaşmak istedim. Benim kızım 14 aylikken kısa yaklaşık 3 ay kala yürümeye başladı. Ben karda yağmurda yürütmem zaten soğukta dışarıda çok duramayız gibi düşünüyordum. Babaannemiz bir marketten 15 tl ye bı Bot aldı. Suna benziyordu ( http://www.google.com/imgres?imgurl=http://www.platinispor.com/haberresimleri/urunler_ufak/63.jpg&imgrefurl=http://www.platinispor.com/celza-cocuk-kar-botu-mor.tspx&usg=__yGfAR2XGMuliw6Q6o8X2IlNFiG8=&h=225&w=225&sz=9&hl=tr&start=10&zoom=1&tbnid=C6V0k_ktgNUHzM:&tbnh=108&tbnw=108&ei=il1sUL63CvL34QSJt4DwBA&prev=/images%3Fq%3Dkar%2Bbotu%26hl%3Dtr%26client%3Dms-opera-mini-iphone%26sa%3DX%26channel%3Dnew%26sky%3Drndy%26tbm%3Disch&itbs=1 )

Gönülsuz kabul ettim nasil olsa giydirmem diyodum. Ama biz onla o kadar rahat ettikki karda yağmurda hep çıktık rahat rahat oynadık. Sizde gidin yavrunuza 15 liralık ayakkabi alın demiyorum ama cokta takılmayın. Ben doktorumuza yeni sordum. Çok para verme dedi. Tabanı çok sert olmasın su geçirmesin yeter dedi. Nike in o botunu almaya karar verdim :))

Hepinize iyi akşamlar...


gecce

simgeada kızınız hangi kreşe gidiyor?gecce

simgeada kızınız hangi kreşe gidiyor?


SimgeAda

Bursa da yasıyoruz. Çağdaş egitim kooperatifi besevler anaokulu ..


Zerrin_

Merhaba, ben de son zamanlarda kızım için bot ya da kışlık ayakkabı arayışı içindeyim. nike için iki model söz konusu içi kürklü olan mı yoksa uzun bot şeklinde olan hakkında mı konuşuluyor onu pek anlayamadım da:S  bahsedilen ayakkabıların linklerini koyabilirseniz çok sevinirim, eklenilen linklerden çoğuna ulaşamadım :(
Şimdiden çok teşekkürler...
hayatto

Biz 2 yastan itibaren her sonbahar mutlaka lastik yagmur cizmesi alıyoruz . gecen kıs bot almamıstık ama bu kıs cesni olsun diye 1 tane var . Ama izmir için çokta elzem degil sanki kalın kıslık bot , bilekli spor ayakkabıları iş görür gibi geliyorCevaplamak için Üye ol