gece ve çiş

nurturia soruyor: 5

Üyenin kendi isteğiyle / ya da kurallara aykırılıktan dolayı üyeliği sonlandırılmıştır.

Bu soruyu cevapla


5 Cevap


kalender59

Canım yaa gün içinde fazla sıvı tüketiyor belkide.Müge süt içiyor gece yatmadan önce ama geceleri hemen hemen hiç ıslatmıyor bezini artık söylemeyede başladı .defne de söyler bence .
YERİM o totişi ben öptük


berennaz

hımmm tam benim konum

benim kısım süt hastası yatarken içiyor ve gece 3 biberon daha içiyor maleseff:(((


tabi kalktığında bez dolu bırakma çalışmalarına başlamak istiyorum ama bu durumda çok zor

yazın die düşünüyorum.

ama bırakan arkadaşlarımız var


emine_gulce

Canım geceleri belli aralıklarla çişe kaldırmak gerekiyor sanırım.Gülcede hemen her sabah kuru kalkıyor uyku mahmuru wcye götürüyrum yapıyor.Ama gün içinde kesinlikle karşı çıkıyor ,istemiyor.Ne lazımlık ne de klozet.Bende zorlamıyorum nasılsa öğrenir diye.Bir yerde okumuştum gece 2-3 saatte bir kaldırmalıymışız.Yaza öğrenirler inş .


Ozgeerdogan

Öncelikle tuvalet eğitimine sizin karar vermeniz yetmiyor, kızınızın da hazır olması gerekir..Hazır olduğunun işaretlerinden birisi de geceleri kuru kalkmaya başlaması, anlaşılan miniğiniz henüz hazır değil bu eğitim için:)Benim kızım 30 aylık ve 1 aydır bez kullanmıyoruz.
Sizin acele ediyor olmanızı çok iyi anlıyorum, ama şimdiki bezler o kadar rahat ki çocuklarımız rahatsızlık hissetmiyor, dolayısıyla da daha geç tuvalet eğitimi alıyorlar...Sevgiyle kalın..


HUS

Sevgili Fusun Hanım,
Sorunuz için çok teşekkürler, biz de aynı durumdayız ve ne oluyorsa sabah 5-7 arası oluyor ve bir türlü yakalayamıyorum. Son iki haftadır, bezimizin numarasını değiştirdik, markayı değiştirmeyi düşündüm, bez markası ile ilgili bir sorunun cevaplarından sonra vazgeçtim. Hilal Hanım'a da çok teşekkürler, anladım ki gece kullanılacak bezin çocuğun kilosundan ziyade  bezi ıslatma kapasitesi de göz önünde tutulmalı. Bir numara daha büyüğünü alıp bir de bu gece onu deneyeceğim. Sevgiler...Cevaplamak için Üye ol