yeni doğan için hastane çıkışı portbebemi ana koucağimı

semaysenur soruyor: 3

biz portbebe aldık hastane çıkışı için ama şimdi kayımpederim aradı anakucaği ve arabasını almışlar bnde portbebe ye gferek kalmadımı diye düşündüm siz hastaneden çıkarken direk ana kucağinamı koydunuz yoksa ilk yeni doğan için portbebe daha mı uygun _?????pöff ya gereksiz işime yaramıcak çok az kullancağim şeyler almak istemiyorum anakucaği varken portbebeye gerek yok heralde portbebeyi geri veriyim dimi??

Bu soruyu cevapla


13 Cevap


oykm_08

biz anakucağı ile hastaneden çıktık ama arabamız olmadığı için çok gereksiz geldi çünkü 4,5 kg olan anakucağı bebek, battaniye ile birlikte yaklaşık 9-10 kg oluyodu. Onu verip pusetini aldık, pusetin portbebeye benzeyen uyku tulumu hediyesi vardı şimdi onu kullanıyoruz


mona_roza

biz ana kucağıyla çıktık maxicosiydi bizimkide, ben portbebeleri açıkçadı hiç sevmiyorum bana çok antipatik geliyor.kaliteli markalarda  anakucağının oturuş pozisyonu anne karnı gibi zaten, bebeğim ilk gününden beri onda oturduğu için oldukça rahat ediyor ve halada çok seviyor.


momoveannesi

Babası aldı kucağına çıktık. Bende soruyordum alalım mı yanımıza birşey diye. Ama gerek yokmuş. Allah elinize kavuştursun sağlıkla.
Cevaplamak için Üye ol