Carters.com yurtdışı sıtesinden alışveriş

birbebekannesi soruyor: 8

CARTERS EL DEĞİŞTİRDİĞİ İÇİN TÜRKİYE SAYFASINDAN ŞU AN SATIŞ YAPILMIYOR, YURTDIŞI YANİ KENDİ SİTESİNDE FİYATLARI UYGUN.. BURADAKİ MAĞAZALARDAKİ FİYATLAR OLDUKÇA YÜKSEK, DAHA ÖNCE BU ŞEKİLDE ALIŞVERİŞ YAPMADIM, ÇOK ÜRÜN BEĞENDİM. DAHA ÖNCE BU ŞEKİLDE ALIŞVERİŞ YAPAN VAR MI? MESELA 10-20 ADET ÜRÜN ALDIM DİYELİM Kİ, BANA YAKLAŞIK YANSIMASI NASIL OLUR? ALMANCA BİLİYORUM, İNGİLİZCEYİ DE MALESEF HİÇ ANLAMIYORUM, BİR FİKRİ OLAN VAR MI?

Bu soruyu cevapla


8 Cevap


fatmaank

Carters'ın yurtdışı sitesinde fiyatlar çok uygun evet ama ne yazık ki alışverişin kendisi kadar da kargo ücreti ekleniyor sonunda. Bir de 75 Euro sınırı var gümrük için. Belki Amerikadaniste, shopbyamex filan gibi siteler aracılığıyla getirtmek daha uygun olur ama hiç denemediğim için bilemiyorum. Ben gymboree'den çok alışveriş yaptım kızım için, indirim zamanları uygun oluyor, kargo da nispeten daha ucuz.


ozduygu

instagramda bebepasaj hesabını takip edin. Sena hanım carters ürünlerini getirtebiliyor ama fiyatlar ne kadar farkeder bilemiyorum.


Meowwow

Ben Carter's dan alıp arkadaşa yolladım (ABD -Türkiye) , 50 dolar tutmuştu geçen sene kargo. Sanırım dükkan da benzer kargo fiyatı biçiyor.


ayse_deniz

Carters eskiden Türkiyeye gönderim yapıyordu, artık yapmıyor.birbebekannesi

ozduygu sena hanımda artık getirmiyormuş, teşekkür ederim. fatmaank, aydeniz cevaplarınız için teşekkürler. meowwow acaba çok mu alıp gönderdiniz:) ebaydan alan var mı?


benbb

ben almıstım,  amerikadan iste şeklinde oldukça uyguna gelmişti. çünkü böylece amerika fiyatlarından ve extra indirim kampanyasından yararlanmıştım. 90 dolar altı gümrüğe takılmıyordu.


bellroad

ben carters.com'dan alısveris yapıp amerikadakı arkadasıma gonderdim o gelirken getirdi cok uyguna geldi. ama bir seferinde hızlı shipping secmeme ragmen ulasmadı arkadasım dondu geri. urunleri iade etmek ve paramı almak 3 ay surdu.

bebepasaj sena hanım ben de oneriyorum fiyatları magaza fiyatlarının yarısı


Sunayy

Merhabalar bende Amerika'nın carters sitesinden alışveriş yapıyorum ve instagramdan >>belinayınkreasyonları<< olarak tajip edebilirsiniz ürünler tamamen orjinaldir teslim süremiz yaklaşık 15 gündür.


Cevaplamak için Üye ol