ankaradan arkadaşlar nerde doğum yaptınız ve de yapacaksınız? koşullarınız nasıl paylaşır mısız?

burcu_aslangul soruyor: 10

30.haftaya girmek üzereyim ve hala kararsızım özel mi devlet mi? özelse akay ve medicana arasında kaldım.kendi doktorum 4000tl istiyo akay için,,o yüzden doktorumla doğuma girmemeye karar verdim.bir de normal doğum korkum var sezeryan istiyorum,,,   :(((  zaman yaklaşıyor ve ben hala bir karar veremedim bu durum beni çok sitrese sokuyor....

Bu soruyu cevapla


10 Cevap


nisa06

doktorun çok fazla istemiş.benim doktorum da tamamane özeldi.hastanede çalışmıyor.ama bazı hastanelerle anlaşması var.mesa bayındır medicana hrs ile.ben hepsini gezdim.medicana da karar kıldım.çok da iyi yapmışım.herşey mükemmeldi.hastane +doktor bile senin doktorun istediğinden daha az tuttu.


kedimelvis

eger sezeryan olacaksan tam tesekkullu bir hastane olmasi sart. bence ankarada ya mesa ya da guven hastanelerinden birini tercih et. ayrica guven hastanesi ankaradaki en iyi yenidogan unitesine sahipmis duyduguma gore. 


nisa06

ben de epidural sezeryan yaptım doğumumu.Anestezist Kenan bey var medicanada .muhteşem bir doktor.doğum sırasında ve sonrasındaki tavrı harikaydı.


yaseminun

merhaba ben her 2 doğumumuda bayındırda yaptım,anestezist muhteşemdi.
Kend dr. 2009 kasımında nakit 1500,hastaneye ise 1800 verdim(anestezi dahil.sezeryan)tavsiye ederim,sevgiler


NuPe

Mesa da yaptım şuanki adı Tobb Etü,çok memnun kaldım,tavsiye edebilirim.hulya_Oyku

Güven Hastanesinde yaptım doktorumda anestezi uzmanımda süperdi. 5 yıldızlı hizmet aldım hala almaktayım ve tüm bunlara rağmen neredeyse hepsi 4000 civarında tutmuştu sanırım...(2 dr + hastane masrafları)


pinece

F_Demir neden Medicana için öyle dediğinizi sorabilirmiyim? Ben de oraya geçiş yapmış durumdayım da...merak ettim...


pinece

:(( Yıkıldım şu anda yazdıklarınızı okuyunca....Türkan hanım çok yakın bir arkadaşımın Tıp'tan arkadaşı..onu ve hastaneyi şiddetle tavsiye ettikleri için ben de ona gitmeye başladım. Benim de doktorum Hakan Turan'dı.. Ondan aslında genel olarak memnundum ama doğum ücreti anormal bir rakama geleceği için arayışa girmiştim...Şİmdi bunları duyunca...ofof..ne zor bir iş bu...talham09

merhaba ben zekai tahir burak hastanesinde epidural normal doğum yaptım doktorum özeldi ve o hastanenin özel bölümünde özel bir odada doktorum ve ekibi ve bütün hastane benim için seferberdi. doktoruma 1 defalık (son 2 haftada ona gittiğim için) muayene ücretini ödedim ve o artık benim özel doktorumdu. hastane ve doğum ücretide toplam 500 tl idi. çokta memnun kaldım birdaha doğum yapsam gene aynı hastanede aynı doktorumla yapmk isterim.


pinece

Çok teşekkürler...Neticede olumlu yorumların yanında olumsuzları da duymak faydalı oluyor..Bir sonraki randevumda bunları netleştireceğim ve eğer yeterince güven vermezse yine değiştiririz artık napalım:))


Cevaplamak için Üye ol