Kavacıkta anaokulu

exedol soruyor: 4

Bu yıl kızımı yarım gün anaokuluna göndermek istiyorum,süt alerjisi olduğu için orda yemek yemesini istemediğimden yarım gün göndermek zorundayım.İlk defa birbirimizden ayrılıcaz nasıl olur bilmiyorum ama temiz ve düzgün bir yer olmasını istiyorum.internetten araştırdığım kadarıyla yetenek ve yaratıcı anaokulları fena değil gibi geldi henüz hiçbiryerle görüşmedim.Sizlerden gelen tavsiyeler doğrultusunda görüşmelere başlayacağım.Sizce bu yaş çocuktaki kreş araştırmalarımda öncelikle nelere dikkat etmeliyim ve kavacıkta önerebileceğiniz kreşler varmı?


Bu soruyu cevapla


4 Cevap


irem85

benim oğlum yetenek kanlıca şubesine gidiyor..daha öncede kavacık kreşlerle ilgili forumlar açmıştım..bakabilirsiniz..biz çok memnunuz..görüşebilirseniz daha sağlıklı fikirleriniz oluşur..özelden sormak istediklerinize cevap verebilirim..


exedol

Evet daha önce sizin açmış olduğunuz forumları incelemiştim,sevinçli çocuklara gidiyordu sanırım o zaman oğlunuz.Yetenek banada daha profesyonel geldi açıkçası,bize göksu daha yakın olduğundan orasıyla görüşmeye gidicem.Sınıflar kaç kişilik sizin oğlunuz kaç yaşında,benim kızım biraz çekingen o yüzden çok kalabalık olmasını istemiyorum en azından alışma süresi daha kolay olur belki.Birde çok özel olmazsa ücretini sorabilirmiyim? 


irem85

sınıflar 10 kişiyi geçmiyor...benim oğlum kanlıca şubesinde 2008 doğumlu..bide 2009 doğumlu sınıfları var..onlarda 10 kişi..göksudada 3 sınıf var..aynı eğitim sistemi..sadece okullar farklı..cavidan hanım eğitimci bir akademisyen..ben bu sene tam gün gideceği için yeteneği tercih ettim..fiyat konusunda oldukça olumlular.çevredeki okullara göre uygun fiyatlı..bence gidip direkt kendiniz görüşün...fiyatı konuşun...özelden referans olabilirim..


kosebey

Kavacık Anaokulu Tavsiye edeyim dersem yeni açılan Eduway Kids i tavsiye edebilirim. Eğitim programlarını inceledim baya iyiydi. Kavacık da Özgür caddesi nde eski Eduway Dershaneleri nin yerine açıldı. http://www.eduwaykids.com site adresleri oradan da inceleyebilirsiniz.Cevaplamak için Üye ol