Gebelikte kanama

bamelca soruyor: 8

kanaması olan kesesi aşağıda olup sağlıklı doğum yapanlar var mı?

Bu soruyu cevapla


8 Cevap


nurus

kesem aşağıdaydı ama hiç kanama yaşamadım.doktorum belirtmişti ama olabilir diye ama olmadı.birde rahat bir doğum yaparsın demişti.


kanamanız varsa ihmal etmeyin doktorunuza görünün..


drusella

Kanamam oldu hem de uzun süre, şimdi çok şükür sağlıklı bir kızım var. Doktorunuzun bilgisi var mı? inşallah önemli değildir ama siz lütfen ihmal etmeyin. yatak istirahati, hormon desteği gibi önerilerde bulunabilir. kanamanız varsa ayrıca bol bol su için.


eges

benim de olmuştu kanamam. 10 gün rapor ve 2 adet iğne vermişti hormon desteği için. kese aşağıdaydı sonra sorun olmadı ama


bamelca

doktorumun tabiki haberi var kese aşağıda düşük riskin yüksek dedi.yinede ümitsizliğe kapılma  belli olmaz bu işler dedi.3 gündür kanamam var progestan kullanıyorum yatıyorum yarın 6 haftalık olcak inşallah.benim durumumda olupta doğuranlar varmı merak ettim.sanırım budurumda olanlar az diğil teşekkür edrim.bamelca

ages, kese aşağıda demişsiniz doktorunuz sizede düşük riskiniz yüksek dedimi?


benjamin2010

Benim de olmuştu.Hormon ilaci kullandım 3 ay dolana kadar ve mutlu son:)

Moralinizi yuksek tutun ,olumlu duşunun ve bol dinlenin.

Allah saglikla kucağınıza almayı nasip etsin.


burcumiray

Benim de 9. hafta da kanamam oldu ve 17.haftaya kadar sürekli yattım, ve doktorum hormon tedavisi uyguladı. Şimdi Allahıma şükürler olsun 11 aylık bir kızım var.


berder

benimde olmuştu.9 haftalık hamileydim.Doktor bir iğne düşük olmaması için ve antibiyotik vermişti.! hafta kullandım.geçti kanamam.Allaha şükür sağlıklı bi bebek dünaya getirdim.


Cevaplamak için Üye ol