Bebekle toplu taşıma araçları

egis soruyor: 4

Merhabalar, benim aklıma takılan bir soru var. Bebeklerinizle şehir içinde toplu taşıma araçlarını kullanıyor musunuz? Bizimki daha küçük şimdiye kadar hep anakucağıyla arabayla gittik bir yerlere, ben yalnız çıktığımda da taksiye de anakucağıyla bindim. Kanguruyla dışarı çıktığımda da yürüme mesafesinde yerlere gittim. Ama düşünüyorum, anakucağını her zaman almam mümkün değil, kanguruyla otobüse, metroya falan binebilir miyim? Benim arabam yok, trafikten çok tedirgin oluyorum bebek olduğundan beri ama napacaksın. Her yere de anakucağıyla da taşınmıyor ki..

Bu soruyu cevapla


14 Cevap


serapipek

otobüse birkaç defa bindim, ama yalnız binmem çok zor şu dönemde çünkü durağa gitmem için 1 üst geçitten geçmem gerekiyor:), birde buradaki araçlar (izmit), bastonla binmek için uygun değil, bastonu katlayıp binmekte kucağında çocuk varken zor:):)


aicha_hero

4-5 aylıktan itibaren kanguru ile otobüse cok bindim,tek başına ucağa bindim hatta gecen gün ilk defa arabası ile otobüse bindim yardım ediyorlar ama yanımda annem vardı tek başına belediye otobüsüne binebilir miyim binerim de zorlanırım sanırım.


ozdenin_oykusu

benim kızım sizin bebğinizin aylarındayken kanguru ile taksiye,minibüse,otobüse binebiliyorsum.havalar iyice ısındıtan sonra bebk arabası ile çıkmaya başladık.insanalr sağolsun yardım ediyor.sadece minibüse binemiyorum,çünkü arabayı tek başıma katlamak zor oluyor


egis

Teşekkürler cevaplarınız için :)
Cevaplamak için Üye ol