trukid kullanıcılarına bir soru

hilalt soruyor: 2

arkadaşlar bende oğlum için mineralli falan diye cosmeticdatabase e de guvenerek trukids günesten koruyucu krem aldım ama gecenlerde okudugum bir yazıda kimyasal olmayan mineralli olan güneşten koruyucu kremlerin kirec gibi beyaz olarak deride kalması gerektiği gibi birşey yazıyordu kalmıyorsa bazı kimyasal işlemlerden geçiyordur falan yazıyordu işin kötusu sonra o yazıyı da bulamadım trukid de kalmıyor gerçi mustela da falan da öyle olmuyormus ama bu konuda bilgisi olan varmı içime dert oldu..doktoru trukid i tavsiye eden var mı

Bu soruyu cevapla


2 Cevap


mysweetgirl

mustela kalıyor kreç gibi gün boyunca gitmiyor, ben de yorumlara bakarak trukid aldım ama çok sıvı hemen emiliyor. hatta benimkremde bir sorun mu var diye düşündüm, çünkü netten aldım ve son kullanma tarihi üzerinde yoktu.


ekim_

Merhaba,

Oğlum 2,5 yaşında ve bu güne kadar hep Mustela kullandım . İçeriğinde yanlış hatırlamıyorsam hem çinko oksit ;hem de titanyum dioksit var.Kireç gibi tabaka oluşturan çinko oksit.Ama bildiğim kadarıyla Trukid ürünlerinde sadece titanyum dioksit var ve okireç gibi görüntüyü vermiyor.
Her iki madde de mineral filtreler ve güvenilir.Cevaplamak için Üye ol