Eryaman izgi kreş

phoe soruyor: 10

ERYAMAN İZGİ KREŞ HAKKINDA BİLGİSİ OLAN VAR MI?

Bu soruyu cevapla


11 Cevap


menes

Bi çocuk için kesinlikle doğru adres. geçen sene oğlum kreş hayatıyla izgi de tanıştı. bu yıl ankara da değiliz ve en çok kreşten ayrıldığımıza üzülüyorum. eryaman daki çoğu kreşi dolaşmıştım. çoğunda kreş müdürleri bile alakasız mesleklerden( kuaförünü bile gördüm) ve çoğu para odaklılar. yeterki o kreşe gönder her isteğini yapmaya hazırlar. oysaki İzgi de Şebnem hanım kendi doğruları olan ve bunları kimse için değiştirmeyen işinde idealist bir kişi. Çocuk için doğru neyse onu yapıyorlar, aileye hoş gözükmek için kural çiğnemiyorlar. Şebnem hanımın çocuklara karşı fazla otoriter ve sinirli olduğu konusunda çevreden uyarı almıştık fakat 1 yıllık tecrübemiz sonunda rahatlıkla söyleyebilirm ki kesinlikle doğru değil. Kreşte otorite fiğürü olduğu doğru ancak çocukların ona olan sevgilerini bir görseniz ayarı çok iyi yapabilen biri. Her konuda seçici bir yer. Gidilecek filmler, kreşe gelecek tiyatro oyunları...etraftaki yaşıtlarının aksine oğlumun ağzından bir tane bile kötü kelime duymadım çünkü en öenm verdikleri şeylerden biri de çocukların birbirlerine olan tavırları. Tek dezavantajı mekanın küçük olması onu da az öğrenci kabul ederek nötrlüyorlar. Eğer ekonomik olarak karşılayabiliyorsanız başka yer aramayın derim.


phoe

İlgilendiğiniz ve vakit ayırdığınız için teşekkür ederim.


cagdas_2010

Merhaba, ben de oğlum için kreş araştırıyorum. İzgi ile ilgili olumlu şeyler duydum. Peki phoe siz seçim yaptınız mı? oğlum yeme sorunu olan bi çocuk en çok bu ürkütüyor. İzgi de otorite var deniyor ya hala kendisi yemiyor :(((


cagdas_2010

izgi kreşe çocuğunu gönderen anneler yok mu??


phoe

Ben görüşmeye gittiğimde çok beğendim, hem görüştüğüm yetkilinin tutumlarını hem de fiziksel ortamı, ancak biraz daha büyüyünce 3,5 yaşa doğru göndermeye karar verdik. Bir aksilik olmazsa seneye başlatacağız. Bizzat tecrübe etmediğim için olumlu veya olumsuz birşey söyleyemiyorum.

 phoe

Ayrıca yine o civarda Mavi Bulut kreşi de var, isterseniz bir de orayla görüşün


cagdas_2010

cevabınız için teşekkür ederim. biz de araştırma aşamasındayız. çalışmaya başladığımda göndermeyi planlıyoruz. herkes gibi içimize sinen bir ortam olsun istiyoruz. aradığım en önemli özellik hijyen (evde olduğu kadar :) fazla değil yani:) ve tabi çocuğumun hayal gücünün desteklenmesi. onun dışında süper eğitim olsun çocukları yarıştırsın aramıyorum. mavibulutu az önce nette inceledim ve fiziksel ortamı iyi gelmedi. ee daha önce çankayadaki bi kaç kreşi araştırınca burası vasat geldi. izginin web sitesi yok maalesef. gidip görmek gerekli iş ciddiye binmeden. peki fiyatıyla ilgili bilgi aldınız mı?


phoe

Tam gün 750 veya 800 dü galiba, ama yarım günden eminim, 600 TL idi. Çünkü ben ilk etapta yarım gün düşündüğüm için onun fiyatı tam olarak aklımda kaldı. Yarım gün 7:30'ta başlıyor, kahvaltı ve öğlen yemeğini veriyorlar, 13:00 gibi bitiyor.cagdas_2010

sağolun.servis olayı var mı peki? sınıf kaç kişilik?


phoe

Bildiğim kadarıyla servis yok, sınıf mevcudunu ise bilmiyorumCevaplamak için Üye ol