1 yaş hediyesi

Zumrut_Mert soruyor: 8

en güzel  1 yaş dogum günü hediyesi ne olabilir  ?

Bu soruyu cevapla


8 Cevap


ZeynepYenice

Ilk arabam tarzi oyuncaklar olabilir yada masalci tirtil var buyuk kizimda simdi

Minigimde epey ilgili onunla


kuzeynep

Bize kucuk bir piyano hediye gelmişti halen sevdiği oyuncağı,


Zumrut_Mert

tşk.ler sevgili anneler playskool yaramaz toplar nasıl bişey acaba ilgisini cekermi onlar gelyoda aklıma almak obür yadık şeylerin benzerleri varda,başga ne olabilir babamız güzel kışlık bi kiyafet düşünyor ama,aslında en başdaakvaryum almak istiyoduk yaşına uygun olmadıgnı ovrenincede kararsız kaldık,bu gün son günümüz artık ne alsakda bişey almamız lazım ama   ne ?


ipekkusgoz

Bizim birinci yaş günü kutlamaları epey pahalıya patlamıştı.O yüzden ayrıca bir şey almadık. Ama bir kaç ay önce tesadüfen Lukapu diye bir siteden bir kaç tane kitap yaptırdık. Onlar iyi bir anı olacak ona diye düşünüyoruz.mert_mert

e bebek mağazada inanılmaz indirimler var.bir bak istersen ilk arabam bile 57 tl yaramaz fil 50 sanırım emin değilim süpürgede olabilir konuşan süpürge..oğlum 1 yaşındayken süpürgenin yanından ayrılmazdı hoş şimdi farklı değil hala favorisi :))


Zumrut_Mert

hepinize cok tşk.ederim sevgili anneler bu gün hepbirlikde gittik hediye bakmaya bi araba hoşumuza gitti amaevde daha once aldıgmız arab tarzındabişeymiz oldugu icin ihtiyacımız olan mamasandalye almaya karar verdik oyuncaklar yaşına gore hep alınyo zaten kiyafette aynesilere gene tşk.ederim :)


becanim

o yaşlarda hediyenin farkına varmadıkları için biz ömür boyu hatırlayacak bişiy olsun istedik ve büyük kızımın ilk doğumgününde ona hayat sigortası yaptırdık, ikincisine de Allah nasip ederse aynı hediyeyi vermeyi düşünüyoruz, birkaç arkadaşa daha önermiştik, herkese mantıklı ve güzel bi fikir gelmişti, yapmışlardı, ilerde genç yaşta emekli olacak ve hep ilk doğumgünü hediyesi olduğu hatırlanacka, yani ömür boyu hatırlayacak :)))


ipekkusgoz

becanim'ı okuyunca aklıma geldi benim:)). Biz de kumbara hesabı açtırmıştık doğum gününe yakın bir tarihte.Dedesiyle dayısı düzenli para yatırıyorlar her ay. Biz de bayramda falan kumbarasında birikenleri yatırıyoruz.


Cevaplamak için Üye ol