biraz fazla ince hesap

sumeyye soruyor: 10

biz 2 aydır bebek düşünüyoruz. 2 ay - oldu. ancak eşiminde bir burda olup olmayışı derken çok fazla sterese girmeden olacağına bıraktım. folik asit dışında pek bir çabam yok.
ancak bugün bir bakayım dedim gelecek ay için ovulasyon tarihi hesapladım.
sonra o tarihin 9 ay sonrasının ikizler burcunun aralığına denk geldiğini gördüm.. yahu söz meclisten dışarı ama özellikle de ikizler erkekleri ile hiç anlaşamam. o arkadaşlarla hep çatışırım. nedense ön yargım oldu.
ve bu yüzden bir süre ara vermeyi bile düşündüm desem?
amma velakin bir yanımda diyor ki zaten bu iş sipariş üzerine olmuyor.. boş ver bırak akışına..
ki kaldı erken doğumu var vs vs.. yani olacağına varabilir.
yanı bırde ınsanın takıntı olusturdugu sey basına gelır cekıncesı de oluyor.
bılıyorum bu devede kulak bır konudur.
ama siz sabırlı olsanız artı böylesi bir şey kafanızı kurcalasa ne yapar idiniz?
(peh hatuna bak her şey bitmiş düşündüğüne bak dediğinizi duyar gibiyim. :) tabi ki en onemlısı saglık.. ama aklıma takıldı ıste)
oldu mu sahı sızın de boyle takıntılarınız?

Bu soruyu cevapla


62 Cevap


lugesya

benim olmadı ve dediğin gibi bu bir Takıntı. Burçlar kişilerin karakter yapısında önemli ve etkili ama buna müdahele etmek ya da etmek gerekliliğini düşünmek doğru mu ? benim için değil
Yani balık burcu olsa çok ağlamak olur
kova olsa uçarı olur
yay olsa özgürlükçü olur
şu bu ...

önyargılarını bir yana koymanı yavrunun zamanı ne zamansa o zaman gelmesi icin dileklerde bulunmanı tavsiye ederim


sumeyye

baska hıc bır burca takıntım yok yanı su burc olsun dıye.. ama ıkızlere cok onyargılıyım. dedıgın gıbı ayrıca baska tarıhte planlansa bıle gun gelır o ana dogabılır erkene yada geçe :S ama takıldı kafama benım gıbısı varmı dıye merak ettım


perihan

Sümeyye, var senin gibisi canım, geçiyor ama:) Senin hesaplarınla uyuşmuyor zaten, hem kendi burcunu kendi belirlemiş olması daha mühim değil mi? Akrep olacak oğlum diye korkmuştum, sanki bir akrepten zarar görmüşlüğüm mü var, yok? Hem bunun yükseleni var, ay burcu var, bilmem nesi var... Hangi burçta doğarsa doğsun, başımın tacı olacak o benim.


blackcrow

benim böyle bir takıntım yok ama eşimin biraz var. daha doğrusu kendisi akrep diye (ben de akrebim bu arada) bebiş de olsun istemiş.  ben ona hadi bebek yapalım dediğimde, niye geçen ay söylemedin ki akrep olurdu ne güzel demişti :) sonrasında  acaba bu ay mı diye diye, baktık 1 sene geçmiş. bizimkinin akrep olma ihtimali yeniden belirdi ama 2 gün ile yay burcu oldu kendisi :) eşime göre akrepten sonra en kral burç yay şimdi. herşeyi serbest bırakmak lazım yani.


sumeyye

ülkü bunları hep senin yüzünden düşündüm ha!sumeyye

ağzından bal damlıyor ozgecon :)

sorma herhalde psikolojik olarak burda takıla takıla çocuk ta olmadığından sorun üretiyorum işte :)


lugesya

bir de burası sorun üretme değil sorun çözme mekanı olsun .. hayırlı gebelikler diliyorum 


Ulku

hehehe sumeyye, evet ikizler bir oglun olursa evde kalir, ben kizlarimi vermem mesela :P

saglikli cocuk saatini (scs) acsak mi ki burda? yok acmayalim.sumeyye

tabi yeliz siz bi haftadan yırtmışsınız :D deeermişim :) tabi hayırlısı ama cidden merak ediyorum var mı böylesi diye.. yani ikizler oğlum olursa ..diye korkutulmuş insan..ülkü korkuttu bi kere!!! :)


busraa

sümeyye aslında bende buna benzer bir durum yaşadım, bebeğin aslan burcu olmasını istemiyordum ama artık yeter çocuğumuz olsun dediğimiz dönemde olduğumuz için ara vermeyi düşünmeden ne çıkarsa bahtıma dedim, saldık çayıra..Aslana denk gelen ayları da atlattık şükür:)

Bizde aslan çok, hatta 'tüh bebek aslan olmayacak mı şimdi?' diyen aslan bir abim var :)Cevaplamak için Üye ol