PİERRE CARDİN PS 2020 ENİGMA KULLANANLARA...

abyss84 soruyor: 3

Arkadaşlar bebek arabası almak istiyorum ama karar vermekte oldukça zorlanıyorum. İstediğim tüm özellikleri bir arabada toplayan tek ürün bu yalnız kalitesinden emin olamadım. Bazı arkadaşlar  yürürken araba kullanan kşinin ayagına çarpıyor gibi yorumlar yapmış. Siz de böyle sıkıntılar yasadınız mı? 

Aradığım özellikler:
çift yönlü
hafif
ön ve arka tekerleri 360 derece dönebilen, yani her iki yönde de manevra kabiliyeti olan,
tentesi tam kapanır
ve sürerken ses çıkarmayan 
Çok da pahalı olmayan başka bir bebek arabası var mı acaba bildiğiniz?


Bu soruyu cevapla


3 Cevap


ozdenin_oykusu

biz pieer carin ps 102 baston puset kullanıyoruz.aradığınız özelliklerin içinde sadece çift yönlü olması yok.memnunum


mmmmm

ben Turkiye'de yasamiyorum, ancak her Izmir'e gittigimde yollarin kaldirimlarin halini gorunce uzuluyorum. Izmir'de cocuklu anneler eve kapanmak zorunda cunku kaldirimlar bebek arabasi kullanmaya musait degil ayrica insanlar oyle kaba saba ki bebekle yola cikmaya korkarsiniz. Ben 8 aylik hamile iken elimde bavulla metroya bindim ve insanlar az kalsin eziyorlardi. Insanlar en fazla bebek arabalarini arabanin bagajina koyup alis veris merkezlerine veya sahile gidebiliyorlar cocukla. Yani cocugu bebek arabasina koyayim da bankaya gidip faturalari yatirayim ya da otobuse metroya bineyim deme luksunuz yok. Eger oyle bir sehirse yasiyorsaniz(insallah yasadiginiz yer Izmir gibi degildir) bebek arabasini en ucuzundan almanizi tavsiye ederim zira eskitemeyeceksiniz.


praticus

mrb.bizde pierre cardin enigma kullanıyoruz.Kesinlikle hareket kabiliyeti çok rahat tekerlekleri sayesinde her yere rahatlıkla girip çıkıyoruz.Çift yönlü olmasını özellikle istemiştim hafif eski tarafı bence altında bulunan selesi çok küçük yada bizim eşyamız çok :)
evet ben kullanırken ayağıma çarpıyo ama eşim öyle bir porblem yaşamıyor.Cevaplamak için Üye ol