Baz istasyonları

snotra soruyor: 2

Çepeçevre kuşanmış durumdayız. Nereye gitsek kablosuz erişim... Ama bir de apartmanların tepesindeki istasyonlar yok mu; şahsen benim tüylerimi diken diken ediyor! Bunlarla ilgili araştırmış, sormuş soruşturmuş olan var mı?  


Gerçi benim bir tanıdığım, apartmanca baz istasyonu kaldırılsın davası açtıklarını ve araştırmalar sonucunda o demir yığınlarının evdeki mini fırından daha çok manyetik alan oluşturmadığının ortaya çıktığını söyledi ama... 

Bu soruyu cevapla


2 Cevap


babu

Benim esum baz istasyonu firmalarindan birinde calisiyor. tarafli olacagini dusunmezseniz ondan aldigim bilgileri aktarayim: - baz istasyonundaki antenin donuk oldugu yonde 3-4 metre kadar yogun manyetik dalga var. Onun disindaki alan icin cep telefonundan daha az manyetik dalga var - cep telefonunu ozellikle kulagimiza tutup konusmak cok cokzararli ve isin ironik tarafi baz istasyonuna ne kadar uzaksak o kadar zararli - ayrica etrafimizda kamufle edilmis pek cok baz istasyonu oldugunu da belirteyim, biz telefonla konistukca baz istasyonlari hep olacak Ben artik gunes bile zararli deyip bir saldim cayira moduna gectim sonum hayrolsun :)


annevebebis

Modern dünya kabusu bu sanırım. Benim de çok huylandığım konular bunlar.Cevaplamak için Üye ol