Uyku stresi

girls_mom soruyor: 3

merhabalar, buyuk kizimi nasil uyuturdum nasil yatirirfim.hic hayirlamiyorum emzik aliyordu ve emiyordu rahattim sanirim. ama bu cimcime bi.turlu uyumaya egilimli degil. ona kalsa hep uyanik olabilir.. emerek uyu diyorum birakinca uyaniyor. yanina yatayim.emsin ok ama hep meme agzinda babayla aramizda olmaz oylede. hadi yanimizda yatti yerine yatirayim... o zamanda uyaniyor.. bana ya teselli verin yda bi yontem deyiverin analarim.. stresten ve yamuk yatmaktan boynumda fitik olustu:(( neler yapabilirim ne onerirsiniz?

Bu soruyu cevapla


3 Cevap


TATLI_CADI

bizim kız da aynen öyleydi.geceleri memeyi emzik niyetine emerdi. yatağına yatırınca uyanırdı gece vakit saatlerce tekrar uyutma stresi yaşardık.tabii ki çok iyi uyuyamıyordum bu şekilde.bir gün ateşliyken havale geçirmesinden korktum ve yatağımıza aldım ve o gece ben mışıl mışıl uyudum.belli ki beni yanında istiyormuş.gece uyanıp meme istiyor.yan yatmış halde emziriyorum,sonra kendi kendine bırakıyor hala.eskiden denileni anlamazken böyleydi,şimdi bırak artık,ikimizde uyuyacağız deyince bırakıyor memeyi.yanınıza alıştırmak son çare olsun.benim son çaremdi ve şimdi ikimiz de mutluyuz,sarılarak uyuyoruz.sonuçta o kendini öyle rahat hissediyor


firis

Benim kız 2 aylık aynı dertten muzdaribim arkadaşım.Tamam tam uyudu uyanmaz yatağına yatırayım diyorum o güzell gözler fal taşı gibi açılıveriyor ilgi ile takip edeceğim yazılanları.


Burcu_Kaan

sayfanın altına doğru uyku ile ilgili püf noktalarını okuyun derim size mutlaka fikir verecektir.uykuyla ilgili bilmediğimiz o kadar ince detaylar varki,yardımcı olacaktır eminim.

bende çok çektim uyku konusunda ama sonunda oğluma uyku eğitimi vermeyi başardımCevaplamak için Üye ol