klorane güneş kremi kullanan var mı?

gesnur soruyor: 5

eczaneye güneş kremi almak için gitmiştim coppertone alacaktım ama bunuı şiddetle önerdi eczacı, içinde paraben yok her yerinde paraben olmadığı yazıyor. kullanan var mı acaba diye merk ettim?

Bu soruyu cevapla


5 Cevap


mehtaperkan

Dediğin kremi googlede arattığımda hiçbirşey bulamadım. Merak ettim bende bu kremi. Bebeğime iyi bir güneş kremi almak istiyorum.


gesnur

valla ben de bulamadım bişey, üzerini okuyunca içime çok sindi aldım, ama şimdi de kararsızlığa düştüm. paraben yok, yağ yok kimyasal yok yazıyor üstünde ama?


eylul1309

Ben bu markanın şampuanını kullanıyorum ve çok memnunum..kinin içeren saç dökülmesine karşı çok etkili bir ürün..(malum doğum sonrası saçları toparlamak bi hayli zor:(( 

Eczacı bebeğim için de güneş kremini önermişti ama bebeğimdeki cilt kuruluğuiçin gittiğimiz dermatolog bize hem güneş öncesi ve sonrası için ve ayrıca nemlendirici için La Roche Posay verdi..

bebeğinin cilt tipine uygun bir ürün tavsiye ederim. Genellikle bebeklerin alerjik, hassas, kuru ve atopik cilde yatkınlığı oluyor.  Bu nedenle güneşten sağlıklı bir şekilde korurken aynı zamanda iyi nemlendirmek de önemli..Bizim dr Avene ürünlerini de deneyebilirsiniz demişti. 


gesnur

ya benim de saçlarım çok dökülüyor eczacı şampuanı da çok iyi dedi ama ben güvenemedim, şimdi birazcık içim rahatlamaya başladı:)


gunesulus

selam arkadaşlar, güneş kremi seçimi ile ilgili yeni bir yazı yazdımç 

anneler için faydalı olabilir düşüncesi ile paylaşıyorum.. Cevaplamak için Üye ol