2-3 yaş arası kitap önerisi

ekim_ soruyor: 6

2 yaşa yönelik kitap öneriniz var mı? gördüğüm ve beğendiğim kitapların çoğu 3 yaş ve üzeri..

Bu soruyu cevapla


16 Cevap


EmineKartal

evet ülkü hatirliyorum Beyza için henüz küçük demistin, ama uod 16. ayda tanisti Doruk deyince, hemen aman geç mi kaldim :) diyerekten sorayim dediydim:) sen neyle tanistirmistin uod Doruk'u ilk olaraktan:)


ekim_

aslında çok basit çıkarma kitapları bulmuştum migrostan ,başta arkalrındaki yapışkan dokuyla ilgilendi, zaman içinde rasgele yapıştırmayı,sonra da eşleştirerek yapıştırmayı..eşleştirme sanırım 20. ayı buldu ve eline hakim olarak da yapıştırabilmeye başladı. biri kayıp kraliçeydi, okuma yapamadık zaten hiç bu kitaplardan ama çeşitli hayvanları da bahaneyle tanımış oldu.diğerinin adını hatırlayamadım şimdi.. aklıma gelince yazarım

aklıma geldi:unutmadım seni. bu da bir köpeğin hikayesi


EmineKartal

tamam sagolsain uod. belki bir iki ay sonra deneyebilirim. bizim kiz hayvanlarla oldukça hasir nesir. zaten köyde yeterince iç içeydi:) bir sürü de kitabi var hayvanli:) bana ööö geldi hatta:) ama aklina gelirse bekliyorum önerini.


Ulku

emine simdi tekrar okurken gordum, "Yapistir-Tamamla-Boya" seti gercekten cok basarili.
hem cikartmalari resimdeki gibi yapistirip nesneyi yapistiriyorsun hem de sonrasinda yan sayfasindaki ayni boyanmamis nesneyi o sayfaya gore boyuyorsun.


EmineKartal

"yapıştır tamamla boya" serisinden aldım Ülkü, Kümes hayvanları olandan ama yok Beyza tam anlamıyla yapıştırmayı beceremedi. yani yapıştırıyor en azından deniyor veya bana yapıştırıtıyor; ama sonra hemen çıkartmak istiyor. boyama işine henüz girişmedim. bir süreliğine kaldırdım kitabı ortadan. sonra tekrar deneyeceğim.
tekrar sağol


Ulku

yok emine, beyza icin degil zaten, hani arkadasinin kizlarina almissin ya.
2-3 yas icin oneri bu.
Cevaplamak için Üye ol