İştah açan şurup tavsiyeniz var mı?

fatmagunes soruyor: 5

merhaba, oğlum 1 hafta önce rahatsızdı, hem ishal hem kusma vardı. şimdi çok şükür geçti ama iştahı yok ve 1 haftada çok zayıfladı. haftasonu yine doktora götürcem, iştahını açacak birşeyler versin diye ama sizlere de sormak istedim. Çocuğunuzun iştahını açan, kilo almasını sağlayan tavsiye edebileceğiz şurup var mı?

Bu soruyu cevapla


15 Cevap


sanem_leyla

Vitajil tavsiye ederim


mert_mert

umcayı bağışıklık güçlendirici olarak yanlış aksettirmeyin hastalık anında verilen bir bitkisel ilaç.yani durduk yere pekmez balık yağı vs gibi verilmiyor.3 5 gün hastalık başlarında.cidden bilinçsiz kullananların çoçuklarına üzülüyorum..


smmm06

umca kesinlikle bağışıklık güçlendirici değildir hastalık başlağında kullanılan ve en fazla 1 hafta kullanılan bitkisel bi damladır

 


mert_mert

ben 1 2 ay önce geçmeyen öksürük için keçiboynuzu pekmezi aldım.fakat daha önce güvendik markerlerden aldıklarımla alakası yok tadı çikolata gibi kıvamıda kuşburnu reçeli gibi.yani önceden aldıklarım hiç işe yaramayınca çöpe atmıştım.meğer hakikisi değilmiş.aktardan aldım bu sefer ama cidden fayda gördüm öksürüğü kesti ve inanın hasta olmasını engelliyo sanki şu zamana kadar bu değişken havada mutlak bir hastalık geçirirdik ama sanki bu pekmez şifa oldu.ama hakikisini bulmaya çalışın bir kavonozu 15 tl gibi ufak bir rakam ama değer..


fatmagunes

çok teşekkürler cevaplarınız için, nazar değmesin oğlum hastalıktan sonra çok iyi yemek yemeye başladı. nasıl oldu anlamadım ama gayet güzel yiyiyor :) böyle devam ederse birşey vermeyi düşünmüyorum ama keçi boynuzu pekmezini bir de aktardan alıp denemeyi düşünüyorum. hastalıklara karşı belki daha dirençli olur.
Cevaplamak için Üye ol