Ağustos'ta Akyaka

fatmaank soruyor: 4

Ağustos ayı için 10 günlüğüne Akyaka'da bir apart otele rezervasyon yaptırdım. Küçük yerleri sevdiğimiz için biraz araştırıp burayı tercih ettik ama ilk kez gideceğimiz için de tereddütlüyüm. Gidenler varsa düşüncelerinizi alabilir miyim? Havası çok bunaltıcı olur mu? Geçtiğimiz yıllarda hep Bodrum Gündoğan'daydık, sürekli esinti vardı, havası çok güzeldi bizim için, burası nasıldır acaba? Plajı kum anladığım kadarıyla ama akıntıdan ötürü soğuk diyenler de olmuş, çocukla tatil için önerir misiniz?

Bu soruyu cevapla


4 Cevap


fatmagunes

biz geçen sene Ağustosta Datça dönüşü 1 gece kalmıştık, Datçadan sonra çok bunaltıcı sıcak gelmişti, en güzel yeri Azmak nehriydi :) belki bize denk gelmişti o sıcak bilemiyorum. akyaka nın plajı çok kalabalıktı, o yüzden Akbük koyuna gitmiştik, çok güzeldi, sadece yolu biraz yorucuydu. Ama Akbük koyu harikaydı.


whitesea

Biz de geçen yaz temmuz ayında kalmıştık hava güzeldi bunaltıcı değildi fatmagüneşe katılıyorum plaj çok kalabalık oluyor Akbük plajına mutlaka gitmelisiniz biz oraya bayıldık denizi de çok güzeldi


mavinot

Akyaka yı çok severim. Ilk gittiğimde denizi çok sığ olduğu için çocuklu aileler için ideal diye düşünmüştüm. Sonra plajda çok fazla çocuk olduğunu farkettim. Ikinci kez gittiğimde orman kampında çadırda kaldık çok güzel geçmişti. Sıcaktan bunalınca Azmak Nehri ne gitmenizi öneririm. Küçük bir iskele vardı oradan buz gibi suya atlardık. Turistler küçük çocuklarının girmesine izin veriyor ama izin veren Türk ailesi hiç görmedim. Nehirdeki tekne turları da güzel.

Kalabalık için yorum yapamıyorum çünkü yazın her yer bana kalabalık geliyor.

Ben bu sene Tekirova ya gidiyorum ama Akyaka'yı soran herkese tavsiye ettim şimdiye kadar. Umarım kızımla da gideriz bir gün..


fatmaank

Teşekkür ederim, Datça, Bitez ve Akyaka arasında kaldıktan sonra rezervasyonu yaptırdım, fikrimizi değiştirmeyip gidelim diyoruz Akyaka'ya, Akbük'ü de not aldım gideriz inşallah. 10 gün sıkıcı olmaz umarım. Tekrar sağolun:)Cevaplamak için Üye ol