Atasehir serifali soyak yenisehir anaokul tavsiyesi olan varmı acill

Badem_ soruyor: 7

Önceikle herkese merhaba; 3,5 yasında kı kızımı anaokuluna yazdırmak istiyorum ancak bankacıyım ve çok fazla iznim olmadığından gezip görüp değerlendirebileceğim çok az okul oldu. lütfen annelerin desteğine ihtiyacım var kızım çok duygusal bir cocuk ve yanında illa bir kişinin olmasını isteyen türden, birçok yorumu okudum buraya zaman ayırıp yazdığınız her kelime biz çalışan anneler için inaılmaz değerli onun için çookk teşekkürler:)

Geçen sene Ataşehirde düşler şatosuna kayıt ettirmiştik ancak bir türlü severek gitmedi alışamadı bu sene erse anaokulunu denedik ancak orasıda çok kalabalık kızım içinde kaybolur kendini hiç ifade edemez diye düşünmekteyim sanırım sevmedi de...

Yeni dünyalar - ekol- ile ilgili çok fazla yorum yapılmış herkes çok memnun diye düşünüyorum.... ilk tercihim eve biraz daha yakın olması ancak bulamazsam ataşehir yolcusuyuzz demektir.  evimiz  (soyak yenişehir ) semtimize yakın sevinç anaokulunu gördüm bir fikri olan önerisi olan varmıdır? lütfen çok acil desteğe ihtiyacım var 

Bu soruyu cevapla


7 Cevap


bayselif

merhaba ,
ben ersenin karsısında oturuyorum ancak çok begenmedim.
MJS anaokuluna gidiyor oğlum , özsütün sokağında , biz çok memnunuz.Öğretmenler profesyonel , yönetim de çok kurumsal bir yol izliyor.Herşeyin sistemi oturmuş.
Her şeyden önemlisi oğlum daha önce 5 ay farklı bir okuldaydı , her gün ağlayan çocuk , burada 2-3 günden sonra hiç ağlamadı.
Yani mutlu gittiğini düşünüyoruz.
bu arada benim oğlum da birebir ilgi isteyen bir çocuk , ben en çok bunu aşmak için kreşi istedim.


Kozzy

o cıvarda akademı cocuk'a bır arkadaşım oğlunu gonderdı ve hıc memnun kalmadılar.

hatta sımdı yenı dunyalar'a başlayacak benım tavsıyemle.maviboncukk

Seninki nereye gidiyor kozy


Kozzy

yenı dunyalar


bluebamboom

Kizim ilk bes anaokulu erenkoy subesinde.Tum ekip cok profesyonel, ilgili ve sevgi dolu. Bu nedenle Atasehir subesini de gözum kapalı tavsiye edebilirim. Cocuk okula alisana kadar bir ogretmen birebir ilgileniyor. Kademeli olarak okulda kaldigi zamani arttiriyorlar ve cocukla guven bagi kuruyorlar. Kesinlikle gorusmenizi tavsiye ederim.


bilgenk

Nerede karar verdiniz?


ahsen60

şerifali de yeni açılan çizgi kolejine gidiyor 4 yaşındaki oğluşum. yeni açılmış olduğu içinde fiyatları da çooookkk uygun! bu sene kayıt olanlar de önümüzdeki yıl pek etkilenmeyecekler eklenecek ücretten. kolej çok istiyordum ama çekiniyordum da bi taraftan. eğitiminden çok memnun kaldım hele ki oğlumun olumsuz davranışları çok vardı onların değişmesi beni mutluluktan deliye çevirdi. Teşekkürler çizgi koleji her anlamda çocuğumu emanet ederken içim çok rahat. ben sadece özlüyorum ;) bol şans sizlere de çok titiz davranılması gerek kolay karar verilemeyen bir durum evlatlarımızın geleceği ve emnet edileceği yer ve insanlar. evlatlarımız can parcalarımız Allah hepimizin evladını anne babalarına bağışlasın sevgiler. bu arada akademi anaokulundan ben ve arkadaşım hiç memnun kalmadı. bu arada ablamın komşusunun çocuğu boğaziçi park anaokuluna gidiyordu orada bir öğretmen çocuğun suratına bardakta su fırlatmış veli hemen çocuğunu almış. çocuklara tahammül edemeyen insanlar öğretmenlik yapmasın değil mi ?
Cevaplamak için Üye ol