Sütlerimi bağışlamak istiyorum

baobao soruyor: 10

Halen bebeğimi emziriyorum ve buzlukta sağılmış sütlerim var, sütlerimi bağışlamak istiyorum, hiç anne sütü alamamış, annesini kaybetmiş bir bebek olursa ve sütlerim ona ulaşırsa çok daha mutlu olacağım, çevrenizde böyle bir bebek var mı? Varsa benimle buradan irtibata geçebilirsiniz..

(Sütlerim sahibine ulaştı, bilgilerinize..)

Bu soruyu cevapla


14 Cevap


sLnKA

Merhaba

Benim de buzluğumda fazla sütüm var ve hatta artık bi ucundan tarihleri geçmeye başlayacak.

Böyle sorulara genelde cevap gelmiyor ya da sonsuz bir polemik başlıyor ama ben de takipteyim.


Aycadk

ben bir süre araştırdım ve bir yer bulamadım :( O yüzden dökeceğim, artık tarihi de geçti. Tanıdığınız biri varsa ancak mümkün görünüyor maalesef :(


baobao

Çok üzücü bir süt bankası olmaması, alıcılarla gönüllüler bir türlü buluşamıyor:(


kuzey_bebegin_dolabi

Merhaba,

Hastanelerin erken dogmus bebeklerin tutuldugu kuvoz bolumleri ile gorusebilirsiniz. 28 haftada dogum yapmis premature annesi olarak, ilk gunlerde anne sutunun bebek icin ne kadar kiymetli oldugunu cok iyi bilirim. Benim erken dogum yaptigim icin hemen sutum gelmemisti. Ve damlalarin bile bebek icin cok kiymetli oldugu soylenilmisti doktorumuz tarafindan. Bir arkadasimdan bulmustuk, biz cok sansliydik. Herkes bizim gibi sansli olamayabilir. Eger bu platformdan bulamazsaniz, mutlaka erken dogum unitelerine basvurmanizi oneririm. Sevgiler...


baobao

Kuzey_bebegin_dolabi çok teşekkür ederim bu bilgi için😊bbade

Kardesim dogum yaptiginda sutu gelmedigi icin diher kardesin sut verecekti. Hastahane kabul etmedi. Mama veriyoruz dedi.

Ikincisi sut kardesligi mevzusu. Tamam cok guzel bir dusunce. Sutum kesilince dr sut anne bulmami onermisti banada. Ancak islam dininde cok onemli bir yeri var bu kardeslgin. Sartlarina riayet edilebilcekse uapilmali bu bagislar.


m_eymen

serap_a' ya katılıyorum. Evet sütler boşa gitmesin ama sütünüzü verdiğiniz kişiyi de iyi bilmeniz gerekir. Allah muhafaza. 


kakamel

Ben burada süt bağışına aracılık yapan çok değerli bir arkadaşla tanışmıştım. Rumuzu: sütanne. Bu da blogu. http://sutanne.blogspot.com.tr/  Blogun ana sayfasında azıcık aşağıda sağda süt bağışçısı olmak isteyenler için kısa bir form var. Bir mesaj atın isterseniz, halen devam ediyor mu aracılık etmeye diye. Çok değerli birşey çünkü anne sütü, ben meme apsesi ameliyatı olduğumdan tek göğsümden sadece 6 ay emzirebildim, halen içimde uktedir. Lütfen şansınızı bu blog üzerinden bir deneyin.

TuffGong

Facebook yada instagramdan markaanneye ulaşırsanız oda size yardımcı olabilir


yuksel_

Merhaba, markaanne'nin şu anda bir arayışı var. Bursada yeni ikiz bebekleri olmuş bir anne süt arıyor. Instagram dan ulasabilirsiniz. Bunu dusunmus olmaniz bile cok kiymetli, sevgiler;)Cevaplamak için Üye ol