maxi cosi hakkında

biltekins soruyor: 4

bugün kızıma maxi cosi zapp xtra aldık tecrübesi olan varsa palaşmanızı rica edicem sanki 1y daki çocuk oturursa poposu sırtı rahat etmezmiş gibi geldi.Değiştirsem mi diye düşünmeye başladım.

Bu soruyu cevapla


4 Cevap


Mutluanne_5

Aynı arabadan bende bebeğim doğmadan almıştım.Hafifliğine ve az yer kaplamasına aldanarak.Sonra zaman içinde gördüm ki yanlış seçim yapmışım çünkü çocuk otur otur bi  yere kadar duruyo içinde,uykusu geldiğinde ise yatırma şansın olmadığı için oturarak uyumak zorunda kaldı ve bu yüzden nerdeyse hiç bindiremedim oğlumu arabasına. Aldığımdan beri öylece süs diye duruyo yerinde.Oğlum iki yaşına geldi nerdeyse bizim arba yerinde eskidi  sayılır..Yol yakınken eğer şansınız varsa değiştirin derim ben hiç kullanışlı değil çünkü.Arka kısmı yatabilen araba tercih ederseniz sanırım paranızı çöpe atmamış olursunuz benim gibi....


biltekins

yorumlarınız için teşekkürler ancak ben bahsettiğiniz modelin bir üst modelini satın aldım.BU modelde yatış pozisyonu mevcut.Ancak çocuğun yattığı kısım çıkarıldığında koca bir platform kalıyo ve katlanmıyo.Taşıması çok pratik gelmedi.2011 model olduğu için çok yeni ana kucağı takılabiliyo ama taşıması 1y dan sonraki formu çok pratik gelmediBu konudayorumlarınızı bekliyorum.


angelique

ben de zapp xtra'yi cok begenmistim ama o katlanmayan parcayi tasimak cok zor olur diye almadim. zapp da yine goruntu ve hafiflik olarak cok guzel ama yatmadigi icin dusunmedim. sonunda buggster aldim. zapp'a benziyor ama birazcik daha buyuk oluyor katlaninca. ve o kadar şık degil goruntusu:) yine de buggster yattigi icin onu tercih ettim. maxi cosi ana kucagi ile de kullanilabiliyor. bir bakin isterseniz.


biltekins

karar verdim chicco trio ile değiştiricem :)Cevaplamak için Üye ol