acıbadem maslak hastanesi, dr. ebru tuğrul sarıbeyoğlu

fndt soruyor: 9

Merhaba herkese,


Acıbadem Maslak Hastanesi Dr Ebru Tuğrul Sarıbeyoğlu'na çocuğunu götüren var mı ?

Bu soruyu cevapla


9 Cevap


Seyhan_DefneNil_ZeynepLal

Bizim doğumda bulunan doktorumuzdur kendisi. O zaman kadıköy şubesindeydi Sonra maslak açılınca oraya geçti. Bizde Defnenil'i ilk o gördü diye ona üşenmedik Anadolu yakasından geçmeyi göze alıp 5 ay kadar devam ettik. Çok içtendi, telefonlara geri dönüş yapan biri ayrıca çocuk onkolojisinde uzman.Kendininde ikiz çocukları var.

Benim Ebru hanımdan ayrılma sebebim Defnenilîn çok uzun süren bir pişiğinde sürekli yanlış tedavi uygulatması olmuştu, pişik 3 ay kadar sürdü. Artık açık yara olmuştu. Denetmediği ilaç bırakmadı, kortizonlu ilaçlar, kremler, merhemler, neler neler, sonra süt alerjisi dedi. Bir sürü test yaptırdık. Sonra baktı oda değil. Dermotologa yönlendirdi. Üzerinden attı kurtuldu.

Bize çok zaman kaybettirdi. O zamanları hatırlayınca hala çok kötü oluyorum. doktor değiştirdik. yeni doktorun verdiği kremle açık yaralarımız 5 günde düzeldi. Bu kadar küçük çocuğa bu kadar kortizonlu krem kullanılırmı diye azar işittik. Ben memnun değildim. Umarım siz memnun kalırsınız..

Pişikli dönemlerimizle ilgili yazılarımız ve verdiği ilaçlar hakkında blogumuzda aşağıdaki yazılardan okuyabilirsiniz..

http://defnenil.blogspot.com/2009/03/hastalk-ve-pisik.html
http://defnenil.blogspot.com/2009/03/pisik-2.html
http://defnenil.blogspot.com/2009/04/3-ay-bittti.html
http://defnenil.blogspot.com/2009/05/son-durumlar.html
http://defnenil.blogspot.com/2009/03/akca-pakca-popolar.html
http://defnenil.blogspot.com/2009/05/gule-gule-4-ay.html
buhar

 maslak acıbademde çocuk muaynesi ne kadar arkadaşlar bilgisi olan varmı ?


fndt

Merhaba, DefneNil


Verdiğin bilgiler için çok teşekkür ederim.Kızının gereksiz yere acı çekmesine çok üzüldüm.

Biz de doğumda bulunması sebebiyle ona devam ettik.Benim için, gerektiğinde ulaşmak zor oluyor .(7 ayda toplam 3 kere aradım muayene haricinde) Sırada çok bekleyen oluyor ve muayeneye girdiğimizde, biraz apar topar gönderiliyormuşuz hissine kapılıyoruz. Tabi bu biraz da hastanenin hatası.Bakalım, bu ayki randevudan sonra,tekrar böyle olursa, muayenehanesi olan bir doktora başlamayı düşünüyorum.

sevgiler

fndt

Slm reyyannisa,


250 civarı sanırım.Biz sigortamızı kullanıyoruz.%20 sini ödüyoruz.


mayaberry

maslakta biz neslihan hn gidiyoruz çokda memnunuz.. oğluş 3 günlüktü gittiğimizde.. burdan bi arkadaşda mine ada önermişti bize çok iyidir diye. çok tatlı çok ilgili bir doktor.. şimdiye kadar hiç bir sorumuzu yanıtsız bırakmadı ki gerçekten yoğun çalışıyorlar.. konuşamasa bile mesaj atıyoruz mesajımıza mutlaka gece gündüz saat kaç olursa cevap yazıyor.. biz memnunuz tavsiye  ederim.. ilk zamanlar inanılmaz soru soruyorduk... ay oğluş kustu hastamıdır.. kaksını şöle yaptı getirelim mi :) gibi gibi bi sürü yeni anne baba sorusu. sağolsun hepsinde mutlaka bize ya telefonla döndü yada mesajla cevap verdi :)


fndt

Teşekkürler mayaberry .Neslihan hn aklımda.


mga

Acıbadem Maslak'ta Çiğdem Yavrucu'ya gidiyoruz, çok memnunuz biz de. Muayene ücreti 250 değil, 100 TL civarı.


zehra

Gecen c.tesi ilk kez gittik. muayene ucreti olarak 200 TL aldilar. Gamze Sarbat'la idi randevumuz. Sempatik bir doktordu, ilk izlenimim bu oldu. Oglumun gerilmemesine, aglamamasina ozen gostererek muayene etti. 


masal_adasi

merhabalar ben forumlarda doktor araştırması yaparken sizlere rastladım...3 sene sonra:)ebru tuğrul sarıbeyoğlu doktorumuzdu fakat kendisi ilik nakli bölümüne geçti...oğlumu 2 yaşına kadar ona götürdüm..çok rahat bi doktordu aslında bazı bazı doktorumu değiştirmek istedim acil durumlarda ilgisiz davranıyor..telefonda mesajlaşmak hoşuma gitmiyordu  diye...şimdi ilk defa geçen günü tanıştım gamze sarbatla...kendisini beslenme uzmanı diye seçtim..çünkü oğlumun yemekle arası pek iyi değil..:(.kendisi tatlı fakat yiyecekler konusunda çok katı buldum.. hazır herşey yasak,şuruplarda çok seçici kendisi...ebru hanımın rahatlığını göremedim...bana gamze hanımı anlatabilirmisiniz...doğru doktormu seçtim acaba..??? 


Cevaplamak için Üye ol