Bebek deterjanlari

esinka soruyor: 10

Merhabalar ben Doruğun cicilerini yikarken hacı şakirin sabun tozunu kullanıyorum ama mis gibi kokmuyor.bebeğim magazasinda dalinin deterjan ve yumusaticisini gördüm o tarzda deterjan kullananınız var mı? Miss gibi koku istiyorum ama bu sabun tozlariyla zor;)

Bu soruyu cevapla


10 Cevap


larem35

hem mis gibi kokmasını,hem yumuşacık olmasını,hemde çamaşırlarda kalıntı bırakmamasını istiyorsanız,dalanın %100 doğal bitkisel içeriklı roxy deterjanını oneririm.fiyatıda ekonomık.dalan roxy'i kullanınca yumuşatıcıyada gerek kalmıyor...


ra_she_de

ben doğduğundan beri dalin kullanıyorum çok güzel kokuyor tavsiye ederim


esinci

DALAN IN SABUN TOZU HAKİKATEN EKONOMİK VE YUMUŞATICI KULLANMIYORSUN. AYRICA AMWAY IN BEBEK DETERJANINI KULLANIYORUM. DAHA ÇOK LEKELİ KIYAFETLER İÇİN AMA FİYATI YÜKSEK.


esinka

Evet daha önceki benzer başlıkları okudumda cogunluk dalan roxy den yana,amway de 100/100 doğal temizlik ürünlerinin hepsi çok guzel;) teşekkür ederim değerli cevaplarınız icin


azraesra

dalan ın roxy matic ini tavsiye ederim...bitkisel ve mis gibi kokuyorNuPe

Uzun süre Hacı şakir toz kullandım , şuanda bende dalan roxy kullanıyorum ve ona devam edicem çok memnun kaldım hem de fiyatı çok uygun.Dalinin çok iyi leke çıkarmadığını duymuştum.


melusina

ben de dalan roxy yi tavsiye ediyorum çünkü pelini kucağına alan herkes ohh mis gibi kokuyor diyor


sudecigdem

dalan roxy, çok memnunuz, kesinlikle tavsiye ederim, uzun zamandır bir tek onu kullanıyorum...scandinav

ben de ilk dalin ve dalan'ınkileri kullandım ama bebek kkıyafetleri üzerinde düşük sıcaklıklarda partikül bırakıyor ben de bebek cildine kimyasal değmesinden yana değilim.. o yüzden sabun cevizini buldum ve sabunagaci'nı kurdum şimdi sabununu ve kremini yapıyorum:))

yumuşatıcıya vs. gerek kalmadan doğal bir ortam bulduk..


emrekerem

kıyafetleri organik ürünlerle temizliyorum.hem de evde yapmadan beni uğraştırmadan,sipariş veriyorum geliyor tavsiye ederim.


Cevaplamak için Üye ol