Astronot mont hakkında

Kozzy soruyor: 10

merhaba,

oglum 2,5 aylık. 2 ayın sonundakı kontrolunde 61 cm ıdı boyu.

astronot mont almak ıstıyorum. mart sonuna kadar gıymesı ıcın.

6-9 ay arası montlar 74 cm miş. 3-6 ay arası alırsam sanırım kısa gelecek ılerıkı aylarda.

hangısınden almalıyım sızce ?

Bu soruyu cevapla


11 Cevap


ketrin

2 aylıksa bende o dönemlerde almıştım ve giydi bir kış 3-6 alma sakın 6-9 al bazı kalıplarda
9-12 bile olabiliyor dene üzerine ama 6-9 uygundur bence


mona_roza

en az 6-9 al bencede küçülünce asla olmuyo ama büyük giydirebilirsin. bide ayak patikleri ayrı giydirilenler vardı hangi marka bilmiyorum ama onlar daha uzun giydirilebilir bence


neretva

Boynerin vardı bizde. Ayakları ve eldivenleri çıtçıtla bağlıydı ama çıkıyordu istenirse. Böyle birşeyi ve büyük alın. Zaten içine de giydireceksiniz, daralınca çok fena oluyor. Bizim Mart gibi daralmıştı ve zorlandık. Ama denetin de. Kolları çıkmazsa sinir olabilir. O çağda dokunmak istiyorlar herşeye. İyi günlerde giysin inş.


ayseuze

6-9 ak bencede. ben tam üstüne göre aldım giyerken çok sıkılıyor,bunalıyor.sırf bu sebepten büyük alacağım kıyafetlerini,giydirirken ben ter döküyorum sonra:)


silky

3-6 ay almayın bence, 6-9 iyi gelir..Sanemm

Bir mağzaya gidin deneyin, biz öyle yaptık hatta birkaç mağazada denedik ama bebeğim hiç hoşlanmadı astronot monttan. Onun yerine bebek arabalarına takılabilen footmuff tarzı ürünler kullanabilirsiniz.


nilayy

Bende 6-9 ay astronot aldım, ama içini biraz kalın giydirince olmuyor. Bana kalırsa astronot montların kalıbına göre bakmak lazım. Ben şu anda dışarıya çıkarken mothercare ayaklı uyku tulumunu (6-9 ay için olanı) giydiriyorum. Ondan gayet memnunum. Keşke hiç astronot almasaymışım!!! hatta 9-12 montumuz var 1 tane, ona da gerek yokmuş; bilseydim onun yerine de aynı uyku tulumunun 9-12sini alırdım.


masald

Büyük alın bence, nerede oturuyorsunuz bilmiyorum ama daha erken astronot mont için mesela.Ne kadar büyük alırsanız o kadar iyi...Kozzy

chıcco dan 6-9 ay arası olan astronot montlardan aldım, yarın elımde olacak


newdream

memnun kaldınızmı ya benımde bebeğim şu an iki aylık ekim 13 de doğdu. 


bende LCWden 6 9 AY İÇİn olanlardan  aldım elleri ayakları çıkarılabilenlerden ama o kadar büyük ki 23 aylık oğluma denedim bacakları biraz açık ta kaldı o kadar.

yani onu kullansak seneye bile giydirebileceğiz .ama emin değilim acaba değiştirsem mi yoksa hem bu sene hemde önümüzdeki kış mı kullansam gerçi önmüzdeki kış yürüyor olabilir o yüzden astronot nasıl olur bilemiyorum ayaklarını çıkarsak ayakkabı falan giydirsek kullanabilirmiyiz acaba ?Cevaplamak için Üye ol