9 aylık göz teması kurmuyor ?

egetugce soruyor: 2

9 aylık oğlumla göz teması kurmakta çok zorlanıyorum sadece çok zıpladığımızda yada onu havaya attığımda yani o kadar mutlu olduğunda göz teması kuruyor . onun dışında fiziksel olarak emeklemesinde gelişiminde nesnelere ilgisinde bir sorun yok anneannesini yada babasını gördüğünde mutlu oluyor ve kucaklarına gitmek istiyor ama seslendiğimde kayıtsız kalıyor göz teması kurmaya çalıştığımdada başka şeylerle ilgileniyor bu durum normal mi lütfen acil içimi rahatlatırsanız çok sevinirim çevremdeki herkese normal geliyor ama ben çok fazla evham yapıyorum ? Allah'ım korusun ! zihinsel gelişiminde bi sorun olabilir mi ?

Bu soruyu cevapla


2 Cevap


_shushu

Anneler önce içgüdülerine güvenmeli ,bencede doktora gösterin içiniz rahat etmiş olur,Allah göstermesin bir sorun varsa erken müdahale edilmiş olur.İnşAllah bir sorun çıkmaz.


asyaperi

bencede eger sız bır anormallık oldugunu hıssedıyorsanız anne olarak bır doktora goturun ıcınız rahat etsın 9 ylık bır bebegın goz teması kurması ısmıne donup bakması gerekır gelısımınde bır nesneyı elınızle tuttugunuzd bır uctan dıger uca gotururken takıp etmesı yada yre dustunde takıp etmesı gerekır kızımda 9 aylıkken televızyon acıkken seslendıgımde ısmıyle bakmıyordu baya endıselenmısttım sonra farkettımkı tv yuzunden bakmıyordu ısmıne ogunden berı evımızde tv kapalı sız yınede doktorunuza danısınCevaplamak için Üye ol