kızımla tatil için otel tavsiyeleriniz...

lamiatr soruyor: 4

slmlar,bu yaz kızımla tatile çıkmak istiyoruz,rahat edebileceğimiz daha önce gittiğiniz otel tavsiyelerinizi rica edicem,tşkler :)

Bu soruyu cevapla


4 Cevap


JIST

ölüdeniz meri otel:)
drusela

10 gün önce iber otel sarıgermedeydik.fazlaca araştırdıktan hertürlü şikayet sitelerinde arama yaptıktan sonra karar verdik..

bizim istediğimiz düz ayak bir otel,geniş bir oda,mümkünse balkon,kum bir plaj,sığ bir deniz ve yine kumlu bir deniz,yeşillikler içinde bir oteldi..
ve iber bu beklentilerimin hepsini karşıladı..villa tipi odalardan giriş katta kaldık.bir balkonumuz vardı düz ayak ve bahçeye açılıyordu.poyraz odada olduğumuz sürece bahçede çimlerdeydi.odalar bu sene baştan aşağı yenilenmişti.normal otel odaları galiba yenilenmemiş ama..çok ince  kumu olan geniş bir kumsalı vardı ve deniz çok sığdı.tam çocukluk yani ama yetişkinlerin keyifle yüzebileceğini sanmıyorum.çünkü git git deniz kalçana kadar bile gelmiyor.
sabah-akşam yemekleri gayet iyi öğle yemekleri az çeşitti.ama bize yetti.otelin %80 i çocuklu yerli yabancı ailelerdi.geri kalanı orta yaş üstü.poyraz o açıdan çok eğlendi...çok çocuk olmasına rağmen hiç mama sandalyesi sıkıntısı çekmedik.otele geçtiğim, zde parkyatağımız hazırdı ve çok temizdi.kettle ve süt istedim odaya hemen getirildi.personeli gayet güleryüzlüydü.  herkesde çocuklu olunca yok poyraz ağladı huysuzluk yaptı gibi sıkıntım olmadı.herkes birbirinin halinden anlıyordu.birde üzeri tenteli bebek ve çocuk havuzu ve yine tenteli çocuk alanı vardı.
çok yazdım ama bu kadar araştırdıktan sonra hayalkırıklığına uğratmayan bir otel bulduğum için uzun uzun paylaşmak istedim:))Cevaplamak için Üye ol