bebeğiniz/çocuğunuz kıyafetlerinde hangi markaları tercih ediyorsunuz?

nurturia soruyor: 10

Üyenin kendi isteğiyle / ya da kurallara aykırılıktan dolayı üyeliği sonlandırılmıştır.

Bu soruyu cevapla


26 Cevap


larem35


aziz bebe bodylerinin yaka kısımları daha kapalı,lcw'nin urunleride kalıteli oluyor.bu kış mc nin bodylerini kullanıyorum ben memnunum ama benim oğlum buyudu artık salya sorunumuz olmuyor:)


AOA

C&A yı da önerebilirim. Ben de mothercare bodyler de aynı sorunu yaşadım, hem yıkanınca ağzı burnu bir tarafa kaydı, hem de yakaları dediğin gibi yamuldu hep.


Defnemveannesi

ben de mc nin renklerine modellerine aldanıp baya bi almıştım ama bence de yakası kapalı olsa daha iyi korurdu onun dışında mc den memnunum. panço, kanz, chicco tarzı mağazalara bakabilirsin.


Bona

ben ilk doğum yaptığımda mothercare bodylerinin yakaları çok fenaydı , bir daha da almamıştım zaten.. ama en son kış başında dayanamayıp aldım ve çok memnunum , çok değiştirmişler yakaları , daha kapalı ve yıkanınca yamulmuyor :)
bunun dışında zara baby ve H&M'de bulabilirsiniz güzel şeyler..


Bona

ben ilk doğum yaptığımda mothercare bodylerinin yakaları çok fenaydı , bir daha da almamıştım zaten.. ama en son kış başında dayanamayıp aldım ve çok memnunum , çok değiştirmişler yakaları , daha kapalı ve yıkanınca yamulmuyor :)
bunun dışında zara baby ve H&M'de bulabilirsiniz güzel şeyler..kasimpati

minidamla ve caramell i de deneyebilirsiniz


nilaylilayla

debenhams tulumları ve bodyler,üst kıyafetleri de dahil,yukarıda sayılan tüm markaların içinde denediğim en kalitelisiydi...kurutma makinesine de atıyorum banamısın demediler..(cevahirde)


oyabes

next ve chicconun bodylerinde bu sorunu yasamazsiniz.Deniz06

Yakalarındaki o problemi iki tarafa şeffaf plastik çıtçıt dikerek halletmiştim.
Çok fazla masraf yapmak istemiyorsanız kozyatağındaki Demsa otuleti öneririm, yarı fiyatına oluyor herşey. Ben ordan aldıklarımın hepsini çıtçıtlamıştım.


ozalp07

neden yabancı markalara bu kadar para veriyoruz. avrupanın çok iyi pazarıyız gerçekten. onları kalkındırmaya devammmm.. Özellikle bebek eşyalarında mothercareler chiccolar karaftlar pierr cardinler havada uçuyor. mothercare adi çin malı oyuncakları o biçim satılıyor. Bizim yerli mallarımızda çok güzel ve kaliteli.  idil baby  sevi bebe bebetto  ve daha adını bilmediğim bi çok marka bir çok türk malı  markaların bodyleride çok güzell.Cevaplamak için Üye ol