Uyku arkadaşım kuzucuk (sleep sheep)

nurturia soruyor: 5

Üyenin kendi isteğiyle ya da kurallara aykırılıktan dolayı üyeliği sonlandırılmıştır.

Bu soruyu cevapla


5 Cevap


pelinau

Ben onu kullanmadım. Oğlumdan kalan bir tomy müzik kutumuz var. Benzer şekilde 5/10 dk seçeneği, 3 farklı müziği ve tavana yansıyan uykulu ayıcıkları göstererek dönen bir projeksiyonu var. Askısı ile yatağa asılabiliyor. Görüntülü olunca sanki bebek televizyonu gibi oluyor. 

http://www.youtube.com/watch?v=XGfNXMhuyZ8 burada baktım da yansıma görüntülerini değiştirmişler ama geri kalan herşeyi bendeki ile aynı. 


Yatma moduna girdiğimizde ışığı kapatıyorum, tomy i açıyorum onları izlerken sakinleşiyor. Sonra da emzirirken projeksiyon kısmını yastığa dayıyorum ki ışığa bakmasın sadece sesini dinlesin diye. Artık o kadar kanıksadım ki sesini, ben bile kayıyorum arada sırada :)))

Kuzucuk bana güzel göründü ama tüylü olması benim için dezavantaj, çünkü oğlumda astım nedeniyle hiçbir tüylü oyuncak almadım. Kızımda da elim gitmiyor hanımefendi herşeyi yalamak için ağzına götürdüğünden yün yutar gibi geliyor. Hem nasıl yıkanacak? Bir de ayıcık resimde bana iri göründü, bebeğin için çok iri yani 1 yaşından önce kavrayıp sarılamaz. amazonda 18 dolar, bebefixde 80 tl ayıp ve de yuh diyorum :))

Kullananların fikirlerini ben de merak ediyorum.


emotional_mel

Kullanıyorum hatta Herzaman uyurken açıyorum rahatlatıyor sanırım ama bir melodisini sevmiyor birde sese karşı çok hasssasdı oğlum en küçük sesde uyanırdı kuzuyu açınca ona odaklanıyor sanırım ve pek diğer seslerden etkilenmiyor ama yeniyeni oldu Buda yoksa ses olayından cok çektim


septik

Kullandım vede çok faydasını gördüm.Bizde küçük boyu vardı.Müzik çalan alet cırtlı bölümden çıkarılıp,kuzu kolaylıkla yıkanıyor.Tüyleri ele yapışan,dökülen tip tüylerden değil.Dışarı çıktığımızda dahi kullandık,bebek arabasına bir kenarına takıyorduk.


guno

kullanıyoruz,memnunuz.derdime bir çare diyerek 10 aylıkken falan almıştım. ilk başta pek ilgilenmemişti ama şimdi kuzusuna sarılıp uyuyor.gece uyandığında da müziği başlatınca tekrar uykuya geri dönmesi kolay oluyor. dendiği gibi müzik çalan kısmı çıkarıp makinada yıkayabiliyorsunuz ve çabucak kuruyor.


polen

bu kuzucuğu kullanmadım ben ama şöyle birşey kullandım,hala kullanıyorum.kızım ninni dinleyerek uyumayı seviyor.deniz candan uzun favorisi.bu ninnileri sd carda yükledim,dahili hoparlörlü mini müzikçalarıma taktım,evde bulunan bir el kuklasının altına çıtçıt diktim,uyuyacağı zaman açıp kuklaya koyup veriyordum ama kızım oyuncak kısmını sevemedi,tek müzikçaları elinde tutmak daha çok hoşuna gidiyor,şimdilerde bu şekilde kullanıyoruz.benim en büyük kurtarıcılarımdan,uyumaya direndiği anda açınca anında sakinleşip yatağına uzanıyor.Cevaplamak için Üye ol