akatlar'da oyun grubu veya kreş bilgisi olan var mı?

sancaro soruyor: 10

Akatlar civarinda tavsiye edebileceginiz bir kres var mı? 

Tesekkurler

Bu soruyu cevapla


11 Cevap


Milford

Mikado'yu tavsiye ederim, kızım oraya devam ediyor ve memnunuz. Eğitim metodları iyi, öğretmenleri iyi ve sevgi dolu. Binayı ve bahçesini görmenizi tavsiye ederim. Sadece, beslenme konusunda bizim evdeki prensiplerimizi yakalıyamıyor (doğal tarımla üretilmiş meyve ve sebze kullanma, paketli ürünlerden kaçınma, vs); bu konuda titiz olan okul nereden buluruz bilemiyorum:-)


kertenkele

Merhabalar,

Evet gerçekten yuva bulma konusunda ben de çok araştırma yaptım.Leventte kendi felsefeme uygun ve güvenilir bir yuva buldum.Sahibesi olan hanım'ın Hadımköy de bir bahçesi var ve çocukların neredeyse tüm sebze ihtiyaçları oradan karşılanıyor.Ayrıca hergün günlük süt veriliyor.Doğum günlerinde de pasta değil de annelerin evde yaptığı kek yada kurabiyeler kabul ediliyor.En çok bu beni cezbetti çünkü bol şekerlemeli pastaları çocuğumun yemesini istemiyorum.Bu arada tarhana ,erişte ve reçeller de ev yapımı :) 


Milford

Bahsettiğiniz yer neresi? anlattıklarınız kulağa hoş geliyor:-)


sancaro

cok tesekkurler, ben de cok merak ettim, adı ne?


kertenkele

Çilek Çocukevi .Belki duymuşsunuzdur.Uzun yıllardır Levent'te olan bir yuva...Orada bir de Yeni Çilek adında bir yer var.Orası değil diğeri...



sancaro

sansa bakin az once orayi aradim.. Hatta herhalde konustugum kisi de o bayan.  Oyun grubuna mi verdiniz siz de..


Milford

Web sitelerinden baktım şimdi, ben de çok araştırmıştım zamanında ama hiç karşıma çıkmadı Çilek Oyunevi. Eğitim prensipleri, öğretmenleri, mekan nasıl, memnun musunuz?


kertenkele


Evet oyun grubuna vermiştim yaz okuluna da devam edecek bu yıl.Tabii ki hepimizin beklentisi ve beğenisi farklı.Mekan çok doğal.Bahçesinde tavuklar,ördekler.Bir de çok hoş dizayn edilmiş.Sade ve şık.Benim için çocuğumun mutlu olması ve sosyal olması önemli.Oradaki öğretmenler de çok ilgili.Açıkçası bana başıboş bir yuva görüntüsü çizmedi.Bir çok yuvayı dolaştım ve en olumlu izlenimim burada oldu.Abartıdan uzak ve naturel bir yuva...En azından ne yapıyorlarsa onu söylüyorlar.
 



sancaro

ben sansa bu ara hep orayi duydum. ben de eger begenir ve oglum da severse oraya vericem. Haftada 3 gun, oyun grubu olarak. Gerci fiyati ne civarda?  soylemek istemezsiniz belki ama.


kertenkele

Mesaj olarak yazdım size



Cevaplamak için Üye ol