Ataşehir bölgesi kreş-anaokulu arayışı

paloma soruyor: 5

Merhaba,

Ataşehir-küçükbakkalköy civarı güvenebileceğimiz temiz bir kreş anaokulu arıyoruz. Alternatif eğitim tercih ediyoruz ama önerilere de açığım. Şu an 26 aylık oğlum, şimdilik bir kaç gün, sonra yarım gün ve önümüzdeki sene de tam gün olabilir diye düşünüyorum. Ama şartlar nasıl olur nasıl ilerleriz kim bilir. Bu arada Beş Ağaç anaokulunu(montessori) gezip çok beğendik aslında. Ama tecrübelerinizi paylaşabilirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Bu soruyu cevapla


5 Cevap


dryssk

Beş ağaç kaç yaştan itibaren kabul ediyor bi de fiyat aldınız mı acaba?


ozlem1224

neşe Erberk anaokuluna bakmanızı tavsiye ederim 


paloma

Merhaba gecikmiş cevap için kusura bakmayın. Oğlum şu an Ataşehir Beşağaç anaokuluna devam ediyor, memnunuz. fiyat bilgisi için okulu ararsanız yardımcı olacaklardır. Önümüzdeki sene için kayıtlar başladı, fiyatlar ay ay değişiyor sanırım.


Gokce7semakalamis

Kızımız Melis 2.5 yaşında başladı Ataşehir Piramit Anaokuluna. Okulun Kurucusu olan Zeynep Hanım aynı zaman da öğretmen ve anne ve yine öğretmen olan eşi ile birlikte okulu yönetiyorlar. Sevgi dolu, okulundaki çocukları kendi çocuğundan ayırmayan , pozitif enerjisi ve neşesi ile hem biz velilere hem öğrencilerine mutluluk aşılayan ve bizlerin gönüllerini kazanan biridir. Kadrosundaki öğretmenleri özenle seçip çocukları okuldan ziyade evlerinde hissettireceği yine kendi gibi sevgi dolu öğretmenler barındırır okulunda. Yemekler kendi evinizde pişen sağlıklı yiyeceklerden farksızdır. Okulda ayrıca uyku odası bulunmaktadır. Gözümüz kapalı bu kadar rahatlıkla emanet edebileceğimizi hiç düşünmezdim tanımadığım birine, oysa her biri bizim ailemizin bir üyesi oldular zamanla, Melis bu süreç zarfında daima mutlu ve huzurlu olduğu, aynı zamanda akademik olarak ilkokula yeterli derecede hazırlandığı, sevgileri ile büyütüldü burada..Butik bir okul olması ayrıca daha memnun edicidir. Çevremdeki bir çok arkadaşımdan duyuyorum sürekli bir sorun yaşıyorlar. bu kadar süre içinde biz hiçbir memnuniyetsizlikle karşılaşmadık. Aksine her zaman yapıcı çözüm odaklı yaklaşımları ile takdirlerimizi topladılar. Sınıf öğretmenimizin ise biz de her zaman ayrı bir yeri olacaktır. hem kendini bu derece sevdirip hem de çocukların ona saygıyla davranıyor olmaları benim için ideal öğretmen profilinin 1. şartıdır. Bu yaştaki bir çocuk için Anneden sonra bir öğretmenin bu kadar seviliyor olması takdire şayan bence. Okul arayışında iseniz kesinlikle Ataşehir Piramit Anaokuluna muhakkak uğrayın, ne demek istediğimi daha iyi anlayacağınızı düşünüyorum. iyi ki varsın Ataşehir Piramit Anaokulu ve Değerli Öğretmenleri...Cevaplamak için Üye ol