bebek bakım çantası

aysenur_derin soruyor: 10

bir türlü karar veremedim bebek bakım çantası ne tavsiye edersiniz?uzun süre kullanacağım için kullanışlı ve kaliteli bir ürün arıyorum.siz neler kullandınız?

Bu soruyu cevapla


19 Cevap


asli_asli

benimkinin markası little prince. çok bilindik bir marka değil ama çok kullanışlı. termos gözü, alt açması, kirli bez torbası var içinde. bi de dışında 4 tane gözü var. o yüzden çok kullanışlı oluyor. benim tavsiyem alıcağın çantanın dışında mutlaka kolay ulaşabileceğin kapaksız lastikli ağzı olan gözleri olsun. bebek kucağındayken lazım olan şeyler için fermuar açması çok zor oluyor. birde postacı ya da sırta asılan modellerinden alabilirsin taşıma kolaylığı açısından. bence markası çok da önemli değil.


asli_asli

bi de unutmadan ben 70 tl ye almıştım çantayı. kıyaslaman açısından yardımcı olur belki.


hilaldefne

ben avvio (burada) almıştım ama bebek çantası mantığını sevemedim. sırt çantası kullanıyorum bu çantanın siyah olanı. hem daha çok şey alıyor içine hem de daha kolay taşıyorum.. bebek doğmadan bilemiyor insan, şimdiki aklım olsa almazdım, direk sırt çantamı kullanırdım..


sedademirez

sırt çantası kullananlardanım ve çok mutluyum:)


berraa

bencede en kullanışlısı sırt çantası ben bebek bakım çantası aldım rahat kullanamadım şuan sırt çantası kullanıyorum tavsiye ederim..senayc

Ben de ısrarla sırt çantası tavsiye ederim. Nike a görüp beğendiğim bir çantayı alacağım ikinci için de. Kola takılan çantalar dışarıda çok zorluk yaratıyor.


melusina

bebek bakım çantası chiccodan black labella birlikte verilmişti ama bence omuza asılan çantayı taşımak zor en iyisi sırt çantası bazen hem bebeği hem de çantayı taşımak zor oluyor çünkü çantada yok yok sling kullandığımdaysa bir omuzda sling bi omuzda çanta zor oluyor bir sırt çantası edinmeyi düşünüyorum ben


Taita

valla ben normal bebek çantası kullanmadım hiç. kullanamadım daha doğrusu çünkü benim kızım aşırı iştahsızdı ve çok kusuyordu + ve en önemlisi battaniyesini emdiği için -hala- ne yazık ki valiz gibi bir şeyle gezmek zorunda kaldık hep :))

onu da bir gün eminönünde gezerken bir çantacıda görüp almıştım 2 sene önce 25 tl ye. bayağı büyük ama harika renkleri var üstünde..
neyse bizi iyi toparladı. hala kullanıyoruz.

ama battiniye emmiyorsa çocuğun, sırt çantası olabilir :))perihan

Sırt çantası kullanıyorum, daha dayanıklılar. Arkadaşım da oğluna üç yıl boyunca sırt çantası kullandı, hala sapasağlam. Ağırlık kapasiteleri daha yüksek oluyor.


aysenur_derin

cevaplarınız için teşekkürler.çoğunluk sırt çantasından yana ben hiç onu düşünmedim ama tecrübelerinize güvenerek sanırım sırt çantası alacağım.tarzım değil ama konu bebek olunca neler vazgeçmedik ki:)Cevaplamak için Üye ol