Eğitici oyuncaklar, veya oyun köşesi.

nazeninnn soruyor: 6

Merhaba arkadaşlar oğlum, için eğitici, oyuncaklar, veya oyun köşesi, istiyorum hangilerini ve nerden almam için fikirlerinizi bekliyorum.

Bu soruyu cevapla


6 Cevap


nnd

merhaba, bebiş kaç aylık :)  ben kızıma bondigo nun aktivite masasını almıstım hem eğitici hem eğlenceli.alfabeyi şarkı olarak söylüyor,hayvan sesleri,renkler,üçgen kare vb. şeyler var. severek oynadı.şuan da oğlum 10 aylık ve bu oyuncakla oynamak için zıplıyor diyebilirim. internetten görseline bi bak istersen ben çok memnun kaldım.


nazeninnn

Oğlum 26 aylık bahsettiginiz masayı

düşünüyordum kararsız kaldım cevabınız

İçin çok teşekkür ediyorum umarım benim

oğlum da çok keyif alır:)


dilrubaa

Bence bahsedilen muzikli isikli aktivite masalari icin 26 ay biraz gec, bunun yerine oturup aktivite yapabilecegi bir masa ve sandalye alip aktiviteler yapmasini orda zaman gecirmesini saglayabilirsiniz. Oyun hamuru, boyama, kaptan kaba aktarmalar ve belki muzik dinleyebilecegi mini piyano tarzinda bi oyuncak. Bondigo aktivite masasi cunku cok daha kucuk bebekler icin, ilgisini cekecek isikli sesli oyuncaklar, tutunup ayakta durmasini desteklemek icin filan. 10 aylik bebek icin cok uygun ama 26 aylik icin degil bence


sLnKA

Bir masa sandalye alarak ise başlayabilirsiniz. Boya kalemleri renkli kağıtlar vs. 2 yas 3 yas akil oyunları ya da zeka geliştirme setleri var isterseniz öyle bir şey alabilirsiniz. Evde aktivite hazırlayıp masasında oynayabilirsiniz. Masanın bir tarafına raf ya da bir kutu içine kitaplar koyup alip okumasını yani bakmasını teşvik edebilirsiniz. Bir kutu alip içine faaliyet malzemeleri ( göz ponponlar uhu vs) koyup cani istediğinde kağıtlar yapıştırıp oynayabilirsiniz.


nazeninnn

Çocuğum için bişey alacaksam tecrübeli

Annelerden fikir almayı çok mantıklı buluyorum çünkü aldığım

bi çok ürün boşuna oldu.ona keyifli bir köşe hazırlıycam.Hepinize çok çok teşekkür ediyorum :)


asumando

o köşenin duvarlarına kraft kağıdı alıp yapıştırabilirsiniz. çocuklar ayakta durup boyama yapmayı çok seviyorlar. sizinki için de farklı bir deneyim olabilir. Cevaplamak için Üye ol