Gece kaka için uykudan uyanması normal mi?

Damla soruyor: 5

10 gün kadar önce gıda ishali gibi hafif bir ishal oldu. O zamandan beri sulu değilse de sık ve yumuşak kaka yapıyor. Diyet yaptırmaya çalıştım ama uzun sürdüğünden çok istikrarlı olamadık. Cumartesiden beri sabaha karşı kaka için uyanıyor. Gaita testi yaptırdım, sabah doktoruna ulaşamadığım için kendim tam test yapın diyebildim ama parazit bakmamışlar sanırım. Enfeksiyonla ilgili bir şey çıkmadı. Evham etmeyeyim dedim.

Dedim ama acaba gece kalkması normal mi? Bir de kakası sarı genelde ve gazlı. Patates, muz ağırlıklı vermeye çalıştık. Çok aşırı bir kaka yapma durumu yok ama normal rutininden oldukça farklı. Bunun dışında kaygılanmaya gerek var mı acaba? Doktora götürsek mi?

Bu soruyu cevapla


5 Cevap


calemity

geçmiş olsun damla..küçük beyimize
ilginç  gaita testi yapıp nasıl parazit bakmamışlar anlamadım çünkü ilk bakılacak odur ??
genel hali gayet normal ve iyi olmalı bahsetmediğine göre,bence endişelencek bir şey yok ama
bende olsam testi parazit için tekrarlatırdım annelik ,işte..ama ishal olsa genel sağlık hali kesinlikle farkettirirdi..
pirinç suyu ve lapası acayip iyi geliyor aklına geldimi bilmiyorum ..onu deneyebilirsin..mevsimsel değişim belki yediği birşey aaa sizden gizli birşeyler yiyor olabilir mi?aklıma şimdi geldi bak ..evde bahçe felan varsa ..söylemeyebilir çocuklar..ne dersin


hande

bizim doktorumuz rengi sarı olduğunda endişelenmene gerek yok derdi ama gece bile Ilgaz'ı uyandırıyorsa bir konuş bakalım doktorla


aycakrkck

Merhaba , benim kızımda da aynı sorun var şu an , günde 5 defa çıkıyor ve geceleri de uyanıyor kaka için.testlerde birşey çıkmadı.  Uzun zaman olmuş konuyu açalı ama nasıl geçirdiniz acaba ne yapmalıyım. 


Damla

İnanın ben mi sormuşum bu soruyu diye şaşırarak okudum yazdıklarımı . Demek gelmiş geçmiş ki hiç hafızamda kalmamış. Sonucunda takip edilecek bir hastalık çıksa mutlaka hatırlardım.


aycakrkck

İnşallah bizimkinde gelir geçer birşeydir. Çok teşekkür ederim, cevap verdiğiniz için,sağlıklılar kalın...Cevaplamak için Üye ol