Anadolu yakasinda bebek icin kan tahlili

paloma soruyor: 5

Merhaba..11 aylik oglum icin kan tahlili yaptirmamiz gerekiyor.hemogram ve demir tahlili..anadolu yakasinda onerebileceginiz bir yer var mi? damar zor bulunuyormus sanirim??

Bu soruyu cevapla


5 Cevap


ortosportos

Üsküdar anadolu hastanesini önerebilirim kızım dogmadan once bende orda çalışıyordum laborantım sonuçları guvenilirdir kızımın tahlillerinide orada yaptırıyorum kan almak içinde bol miktarda bebek hemşiresi var laboratuvardaki elemanlarda en az bebek hemşiresi kadar deneyimlilerdir kan almada


tubapusat

Feneryolunda Duzen laboratuari ve Cekmekoy Bruni laboratuatlarini tavsiye ederim. Ozellikle Bruni'deki kan alan hemsire cocugu germeden korkutmadan kan aliyor.


xena

Maltepe üniversitesi hastanesini tavsiye ederim ben de.. Kadın doğum ve çocuk bölümlerine bakan laboratuvar ayrı dolayısıyla bebek/cocuk hastalardan kan almaya çok aliskinlar. Hatta en son oğlumun 1 yas kontrolleri için kan aldıklarında oğlum hiç aglamadi, anlamadı bile.. etrafa bakarken farketmeden aldılar kanı:))


paloma

cok tesekkurler yardimlariniz icin..


nil1976

Ben de kızıltoprak Hipokrat laboratuvarını tavsiye ederim, çok yerde kan aldırmışlığım vardır, neredeyse kan alınırken hiçbir şey hissetmedim.Cevaplamak için Üye ol