Ankara'da evlilik danışmanı?

Navigator soruyor: 9

Merhaba, eşimle bir evlilik danışmanına gitmek istiyoruz. Bu konuda tecrübeleri olanlar paylaşırsa çok sevinirim. tşk.

Bu soruyu cevapla


9 Cevap


Navigator

Tskler tavsiyeniz icin internetten sayfasini inceledim basarjli biri gibi gorunuyor.bi telden arayip bilgialirim.burdan da paylasirim belki faydasi dokunur birilerine. Bi de Arzu Gunes diye birini duydjm ona da iyi diyorlar ama ins faydali olur.


revve

Madalyon psikiyatri merkezini çok duyuyorum arkadaşlarımdan gidenler var memmunlar


revve

Nergiskokusu; gerçekten sinir bir durum yaşamışsınız  ne kadar saygısızca bir davranış:( 
arkadaşın gittiğide kadındı..Belkide aynı kişidir bilmiyorum...Ama o yıllar önce gitmişti..O zaman daha küçük bir merkezdi büyüyüp tanındıkça davanışlarda değişiyor demek ki:(


Navigator

Arkadaşlar mrb,

Aşağıda evlilik danışmanları için aldığım fiyatları yazıyorum;

İlkim Öz İlk seans- 360tl, ikinci 280tl (45dak.)

Madalyon normal poliklinik 79tl(yarım saat), özel 150tl(1 saat)

Arzu Güneş 150tl(1 saat)

Ya bizim sorunlarımızın çoğunun temeli maddi sorunlarken tedavi için de bu kadar para yatırmak İRONİK bir durum olsa gerek:)

 

 CokBilmis

Bence uygundur.

MAddi sorununuz varken, sorunlarınızı çözmek için bu kadar para yatırınca sorunların çözümüne bir an önce ulaşmak için daha da bir istekli olursunuz.

Ayrıca ucuz etin yahnisi de yavan olur. Verdiği hizmetin karşılığını almadığına inan biri, uygun kalitede hizmet veremez.


Navigator

:) ya aslında tek sebep maddi değil, kendi işimizi yürütüyoruz eşimle ve bazı sorunlarımız oluyor sonra onunla çalışırken de çalışmazken de sorunlarımız çok büyüyor ve de büyüdü şu an çıkamıyoruz.Onun ailesi, benim ailem bir de bebek oldu işte ona bağlı sorunlar sorumluluklar,  ayrıca eşim 6 ay hastanede yattı 4 ay önce  kurtulduk hastaneden ölümden döndü, önceden morbid obezite tanısı konuyordu şimdi 60 kilo verdi.Ameliyatında kaçak oldu enfeksiyondan yattı hastanede yoğun bakımda filan kaldı. 4 yıl olucak evleneli hergün bir macera bir olay oldu yani:) İkimizde aşırı yıprandık ha bunların üstüne anne-babası herşeye karışan kontrol etmeye calısan ve maddi olarak destek olup pireyi deve yapan böyle hayatımda görmediğim bencillikteki insanlar, neyse onlar da her kış bize geliyorlar yaklaşık 3 ay karı koca kalıyorlar bizde:) bu arada biz de benim annemle yaşıyoruz:) of ne sen sor ne ben söyleyim hesabı oldu:) 


CokBilmis

Bir psikolog sorunlarınızı çözemez ama çıkış yolunu bulmanıza kesinlikle yardımcı olur. Ben kafam sıkıştıkça giderim. Şimdiye kadar özüm bulamadığım bir sorunum olmadı çok şükür. Allah sağlık, sıhhat versin gerisi çözülür...


Navigator

Tabiki evet bizim sorunlarimiza netlik kazandirsa bile bir adimdir bizce.cozumu biz bulucaski sorun cozmeyi ogretsin bize en onemlisi de bu bence.ayrica boyle merkezler yayginlassa ve ucuz olsa bence cok guzel olurdu.


mariposita

madalyonu kesinlikle önermiyorum, bir tanıdık eşi için randevu aldı üstelik de profesörlerinden, evliliği,ni kurtarmak isterken doktorun eşine söylediği: o kadına çok bile dayanmışsın, bırak gitsin olmuş, bu nasıl bir iş anlayışıdır? nasıl prof olmuş bu adam?
şikayet edecek ama kimi kime şikayet edecek o da ayrı bi mesele.


Cevaplamak için Üye ol