Ankara'da evlilik danışmanı?

Navigator soruyor: 9

Merhaba, eşimle bir evlilik danışmanına gitmek istiyoruz. Bu konuda tecrübeleri olanlar paylaşırsa çok sevinirim. tşk.

Bu soruyu cevapla


9 Cevap


Navigator

Tskler tavsiyeniz icin internetten sayfasini inceledim basarjli biri gibi gorunuyor.bi telden arayip bilgialirim.burdan da paylasirim belki faydasi dokunur birilerine. Bi de Arzu Gunes diye birini duydjm ona da iyi diyorlar ama ins faydali olur.


revve

Madalyon psikiyatri merkezini çok duyuyorum arkadaşlarımdan gidenler var memmunlar


revve

Nergiskokusu; gerçekten sinir bir durum yaşamışsınız  ne kadar saygısızca bir davranış:( 
arkadaşın gittiğide kadındı..Belkide aynı kişidir bilmiyorum...Ama o yıllar önce gitmişti..O zaman daha küçük bir merkezdi büyüyüp tanındıkça davanışlarda değişiyor demek ki:(


Navigator

Arkadaşlar mrb,

Aşağıda evlilik danışmanları için aldığım fiyatları yazıyorum;

İlkim Öz İlk seans- 360tl, ikinci 280tl (45dak.)

Madalyon normal poliklinik 79tl(yarım saat), özel 150tl(1 saat)

Arzu Güneş 150tl(1 saat)

Ya bizim sorunlarımızın çoğunun temeli maddi sorunlarken tedavi için de bu kadar para yatırmak İRONİK bir durum olsa gerek:)

 

 CokBilmis

Bence uygundur.

MAddi sorununuz varken, sorunlarınızı çözmek için bu kadar para yatırınca sorunların çözümüne bir an önce ulaşmak için daha da bir istekli olursunuz.

Ayrıca ucuz etin yahnisi de yavan olur. Verdiği hizmetin karşılığını almadığına inan biri, uygun kalitede hizmet veremez.


NavigatorCokBilmis

Bir psikolog sorunlarınızı çözemez ama çıkış yolunu bulmanıza kesinlikle yardımcı olur. Ben kafam sıkıştıkça giderim. Şimdiye kadar özüm bulamadığım bir sorunum olmadı çok şükür. Allah sağlık, sıhhat versin gerisi çözülür...


Navigator

Tabiki evet bizim sorunlarimiza netlik kazandirsa bile bir adimdir bizce.cozumu biz bulucaski sorun cozmeyi ogretsin bize en onemlisi de bu bence.ayrica boyle merkezler yayginlassa ve ucuz olsa bence cok guzel olurdu.


mariposita

madalyonu kesinlikle önermiyorum, bir tanıdık eşi için randevu aldı üstelik de profesörlerinden, evliliği,ni kurtarmak isterken doktorun eşine söylediği: o kadına çok bile dayanmışsın, bırak gitsin olmuş, bu nasıl bir iş anlayışıdır? nasıl prof olmuş bu adam?
şikayet edecek ama kimi kime şikayet edecek o da ayrı bi mesele.


Cevaplamak için Üye ol