2012 mart babalari ?

nurturia soruyor: 9

Üyenin kendi isteğiyle ya da kurallara aykırılıktan dolayı üyeliği sonlandırılmıştır.

Bu soruyu cevapla


9 Cevap


asyanin_annesi

Var var olazmi:)


shantaram

hhahahaha mart babaları ve oyun grubu çok şeker,çok iyiymiş ya:))  ''mart çoçukları babaya baktırılır ,kazma kürek yaktırılır.''


asyanin_annesi

Kesin sonunda mac muhabbetine doner:)) hayal etmek basarmanin yarisidir. Anneli babali oyun gruplari var katilabilirsiniz aslinda.


shantaram

kendi eşimde dahil olmak üzere hayranım yeni nesil babalara,çoçuklarının her anına sahip çıkmalarına,dahil olmalarına.olmadıki böyle babamız:( bravo murty baba .keşke eşimin vakti olsa da o da  nurti babası olsa :))mother_of_sons

eşimin hayali bu babalar sitesi kuracağım diyor :) annelere de yer olmicakmış. babalara özel olacakmış :)


mert_mert

ben sizin yorumlarınızdan hem bayan olduğunuzu sandım.sonuç itibari ile hamilelikte kullanılan ilaclara bile yorum yazmıştınız.ben şahsen o yorumuda görünce erkek değilde bayan sanıyordum.:)))


sappho

Benim eşim de çok ilgili bir baba da böylesine ilk kez rastlıyorum. Belki olması gerekendir de yine de sıradışı duruyorsunuz,vallahi de bravo:))


_yasemen_

eşiniz bu siteyle ilgilenmiyormu??


Bella

Tebrikler umarım güzel bir oyun grubuna dahil olursanız.Yaşı problem etmezseniz ve çalışıyorsanız hafta sonları buluşmlarımıza katılabilirsiniz. 2 ve 3 yaş İstanbul  bebekleri ve kıpır annlerde birçok buluşma düzenleniyor ve bu buluşmalara annelerde babalarda katılıyor ister tek başınıza ister eşinizle buluşmalara dahil olabirsiniz. Buluşmalara beş aylık bebesi ilede gelen var beş yaşındaki bebesi ilede gelen.


Cevaplamak için Üye ol