tekridağ çorlu

selay soruyor: 10

arkadaşlar ben yeniyim  aramızda tekridağ lı annelr varmı ?

Bu soruyu cevapla


41 Cevap


incinur

aaa ben de emlaklardayım nilkush hangi kısımdasınız siz?


yigit

Merhaba , ben de çorlu da oturuyorum.
Çocuklarınızın özel günleri için butik kurabiyeler yapıyorum. www.kurabiyefirinim.com internet sitem. Çorlu ve civarındaki arkadaşlara her konuda yardımcı olurum -))


myhoneybee

merhaba :) ben tekirdağda oturuyorum, 16 aylık bir kızım var...


azra_gul

merhabalar..tekirdağ da oturuyorum bende.. benim meleğim 8 aylık..


julyet

merhaba çorlulu anneler, bend eçorludayım sanırım en küçük bebeği olan benim :)) ben doğma büyüme çorluluyum, arkadaşlarımın çoğu evlenip gittiler başka sehirlere, eğer buluşma tarzı bi organizasyon falan yapılırsa bende katılmak isterim. sevgiler herkese ...subhdem

SLM bizde çorludayız...:)


dugmeburun

Bende corludayim 1,5 yildir ve benim gibi benekli yada cocuklu hic arkadasim yok. Lutfen bir tanisma ayarlayalim ve yalniz olmadigimizi gorelim :)


sweetmummy

Bende corludayım.Ama tum yazısmaları okudum burdanda bır bulusma cıkmamıs anlasılan :) herkes ordaysa ben ayarlıycam bır bulusma nedersınız ?corluda kendını yalnız hısseden bebeklı anneler olarak tanıssak fena olmaz...2 kahve ıcecek arkadas bıle yok..ErdemOzuer

NEDEN FARKLIYIZ ? 


* Butik bir okuluz, sıcak aile ortamı sunuyoruz * Kaliteli eğitimin geleceğe yapılan en değerli yatırım olduğunu biliyoruz. * Hayata çocuk gözüyle bakıyoruz * Her çocuğun kar tanesi gibi birbirinden farklı olduğunu biliyoruz. * Bireysel gelişim hedefliyoruz * Özgürlük içinde sınırlar olduğunu biliyor, saygıyı aşılıyoruz. * Çevremizi ve tüm canlıları seviyoruz, sorumluluk duygusunu aşılıyoruz. * Çocuklara oynayarak ve yaparak, eğlenceli öğrenme imkanı sunuyoruz. * Farklı düşünme ve beyin fırtınası tekniklerini uyguluyoruz. * Modern eğitim sistemlerini takip ediyor ve uyguluyoruz. ( Montessori, scamper, hıgh - scope ) * Tohum kütüphanemizi kendimiz yaratıyoruz.


ErdemOzuer

Merhaba; 


Çorlu PlayHouse 2011 yılından bu yana bölgede profesyonel olarak OYUN GRUBU faaliyetleri ve ÇOCUK PARTİLERİ düzenleyen ilk ve tek kurum olma özelliğini taşımaktadır. 


Detaylı bilgi için  www.corluplayhouse.com


Cevaplamak için Üye ol