Hangi marka mamayı kullandınız?

tuanakcay soruyor: 5

Merhaba hnmlar.. Bebeğinize sütünüz yetmediginde devam sütü kullandınızmı? Kullandıysanız hangi markayı kullandınız? ben humana kullandım çok memnun kaldiım sizlerinde ne kullandığını merak ettim

Bu soruyu cevapla


5 Cevap


cerodero

Bende Humana kullanmıştım, çokta memnun kalmıştım. Şekerli olmayan anne sütüne yakın bir tadı varmış. Güven hastanesinin hemşireleri önermişti.


Nurcancan

merhaba, golden goat kullandım ben de. içeriği temiz olanlardan bir tanesi idi 2 sene öncesinde. içerik değişmiş midir bilemiyorum:)


mineninannesi

5 aylık kızım var, başlarda hiç sütüm yoktu mama kullanmak zorunda kaldım ve aptamil kullandım ama kullanmaz olsaydım keşke. Sütümü çoğalttıktan sonra meme reddiyle karşılaştım sonrasında duydumki aptamilin tadı çok şekerli olduğu için bebek ona alışyormuş. zar zor anne sütüne alıştırdım sonra. Ama aklım olsa bende Humana kullanırdım hem içeriği tertemiz hemde çok taze sütten yapılıyomuş. tadıda %100 laktozluymuş.


gamze

Hipp combiotic kullandım. Çok da memnun kaldım. Sindirim, gaz vs hiç sorun yaşamadık ve organik.


ayb

Bu çocuğun inek sütü intoleransı olup olmadığına ve bebeğin kaç aylık olduğuna göre değişir. Biz ikiz bebeklerimizde ilk 4 ay Aptamil Conformil kullandık fakat sonra intoleransları olduğunu görünce Golden Goat keçi bazlı formül süte geçtik. 

Bu arada Humana 1 numarada, doğru laktoz harici şeker yok fakat 2 numarasında ekstradan maltodekstrin var.

Instagram'da Mühendisin Oğlu diye bir hesap var. Piyasadaki çeşitli bebek ürünlerini içeriklerini inceliyor. Özellikle formül süt konusunda takip etmenizi tavsiye ederim.Cevaplamak için Üye ol