çocuk adaptörlü klozet kapağı

daco soruyor: 7

Mekanizmasında hem büyükler için hemde çocuk için oturma kısmı bulunan bu üründen kullanan var mı acaba? Deneyenler / Kullananlar avantajları dezavantajları hakkında görüşleriniz nedir? 


Bu soruyu cevapla


7 Cevap


erenle_dunyam

Yaklaşık 1 aydır kullanıyoruz oğlum için. herhangi bir dezavantajını görmediğim gibi çok da memnunum. Çok pratik, temizliği kolay. Ayrıca oğlum bizimle  aynı tarz klozet kapağı kullandığı için oldukça gururlu. Sanırım kendini büyümüş hissediyor :)


yuksel_

Biz de neredeyse 1,5 yıldır kullanıyoruz, çok memnunum. temizliği vs çok kolaylaştırdı hayatımızı.


daco

çok teşekkürler yorumlarınız için. İnternetten baktığımda birkaç marka gördüm, siz hangi markayı kullanıyorsunuz ? birde nereden almıştınız ?


miniminam

1,5 yıldır kullanıyoruz gayet memnun kaldık bauhaustan almıstık tuvalete yenı alıstıysa potette almanızı da tavsıye ederım


daco

evet evet, evdeki düzeni biraz biraz oturttuktan sonra, gezmeyi de sevdiğimizden dışarıda kullanmak için potette de almayı düşünüyorum.


daco

Kapağı bugün aldım monte ettim.Diğer adaptörlerde sağdan soldan kaymalar yaşıyorduk, kendisi de tedirgin oluyordu, bunun üzerine oturmak daha güven verici geldi. Çok teşekkür ederim yorumlarınıza.


raziye34

kızım 2 yaşında iken almıştık 2 senedir kullanıyoruz. sağlam ürünmüş. tavsiye ederim.
Cevaplamak için Üye ol