doğum

btlcml soruyor: 7

merhaba,

ben yalova da yaşıyorumm. ama istanbul da yenibosna nisa hastanesinde doğum yapmak istiyorum. buarada doğumum sezeryanla olacak. acaba doğumdan sonra yola cıkmak daha yorucu mu olur benim ve bebek için ? karar veremiyorum. fikri olan var mı :((

Bu soruyu cevapla


7 Cevap


ozdenin_oykusu

sağlıkla ve hayırlısıyla bebişini kucağına alırsın inşallah.yol konusunda yorum yapamayacağım ama o hastanede kuzenim çalışıyor.avrupa standartlarına yakın hastane tebriğini almışlar.gidenler d eçok memnun.


serapipek

BENCE yola çıkmak biraz zor olabilir çünkü ben 3 gün hastanede yattım ve yarım saatlik yol bile beni mahvetti özellikle yollardaki çukurlar tümsekler çok fena. yavaş yavaş gidilirse belki zorlanmazsın.. inşallah kolaylıkla dönersiniz. önemli olan iyi bir hastanede ve iyi koşullarda doğum yapmak sanırım zorluğu göze almanız gerekecek..


serapipek

bebek için sıkıntı olmuyor ama merak etme koruduktan sonra bir sorun yok..


septik

serapipek e tamamen katılıyorum.bebek için bir sorun olmaz da yoldaki tümsekler,kasisler epey zorlar.beni de 10 dk yol epey zorlamıştı.


btlcml

bende biraz korkuorum ama yalova da malesef kaliteli bir hastane yok. siz hangi hastanede doğum yaptınız ya da önerebileceğiniz bir yer var mı ?


serapipek

izmit acıbadem e gidiyordum taki son haftaya kadar.. Daha sonra özel konak hastanesine gittim ve doğumumu orda yaptım mükemmel bir hastane ve doktor..


evcimik

Dogum yaptiniz mi bilmiyorum ama bence nisa hastanesinde yaptirin.Cevaplamak için Üye ol