buhar makinesi

nurturia soruyor: 9

Üyenin kendi isteğiyle / ya da kurallara aykırılıktan dolayı üyeliği sonlandırılmıştır.

Bu soruyu cevapla


9 Cevap


pinar16

merhaba,2 sene önce tefalin almıştım benimde büyük oğlumda sürekli üst solunum sorunu oluyordu.kışları kullandım ve faydasını gördüm gece 2 saat çlışması yeterli uzun süre dr.önermiyor.tam yüzüne doğru durmayacak odalar zaten küçük oluyor bir kenarda çalışsın faydasını görürsün umarım.


Loxodonta

Biz Chicco İyonlu Soğuk Buhar Makinesini kullanıyoruz. Hatta kampanyadan 99 liraya almıştık. Doktorumuz bu tip aletlere çok gerek olmadığını, odayı doğal yöntemlerle nemlendirebileceğimizi söylemişti. Ama biz kullanıyoruz, yatağının yanına koyduk, buhar direk yüzüne gelmiyor. Bence iyi geliyor ve rahatlatıyor, tavsiye ederim. Kaloriferli evlerde hava kuruduğu için sıkıntı oluyor cidden bebeklerde.


adilcan

simbo kullanıyorum ne kadar iyi bilemediğimden ucuz marka almak istedim ama çok memnunum


Defnemveannesi

bize de doktorumuz önermişti. tefalin soğuk buhar makinasını aldım. memnunum.Fundaaa

bende aldım kullandım fakat hiçbir faydasını görmedim :( :(


Fundaaa

bende aldım kullandım fakat hiçbir faydasını görmedim :( :(


basakboran

buhar makınası soğuk algınlıklarında işe yarıyor bende hem buhar makınası hemde hava temizleyici var temizleyici alerjisi olanlarda daha işe yarıyormuş ben temızleyıcıyı acıyorım


ozdeniz

weewell in soğuk buhar üfleyici makinası hediye gelmişti. Kuru havalarda kesinlikle işe yarıyor. Makinesini çalıştırdığım günlerde geceleri uyanmıyor Deniz.


happy_mom

kalorifer petekleri için özel sulular var bence oldukça iyi bir çözüm..


Cevaplamak için Üye ol